SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Sabina odda córkę Maję jej matce Sandrze! Szokujący wyrok sądu

Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Sabina odda córkę Maję jej matce Sandrze! Szokujący wyrok sądu

17.07.2016, godz. 09:28
Barwy szczęścia odc. 1477. Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski)
Barwy szczęścia odc. 1477. Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Sądowy finał wojny o dziecko w serialu "Barwy szczęścia"! Sabina (Barbara Kurzaj) i Andrzej (Bartłomiej Nowosielski) Tomalowie nie stracą małej Mai (Lena Parol), bo sąd to właśnie im przyzna opiekę nad dziewczynką, lecz na tym nie koniec. W 1477 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 biologiczni rodzice Mai - Sandra (Paulina Komenda) i Michał (Piotr Witkowski) też dostaną część władzy rodzicielskiej! W akcie desperacji Sabina postanowi oddać im Maję.

"Barwy szczęścia" odcinek 1477 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Maja z "Barw szczęścia" nie będzie córką Sabiny i Andrzeja? Tomalowie stracą dziecko, które uratowali przed śmiercią na śmietniku, bo przecież tam, zaraz po urodzeniu porzuciła Maję narkomanka Sandra? W 1477 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 sąd ogłosi wyrok w sprawie Mai, o którą walkę toczą z Tomalami jej biologiczni rodzice.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Iwona rzuci Adriana Świderskiego! Ślubu nie będzie

Sąd postanowi, że Sabina i Andrzej będą dalej opiekunami Mai, ale muszą umożliwić Sandrze i Michałowi kontakty z córką. Biolgiczni rodzice Mai ucieszą się, że sąd przyznał im władzę rodzicielską nad dziewczynką, bo wiążą z nią duże nadzieje na przyszłość.

Podczas rozprawy okaże się, że Sandra i Michał wzięli ślub, by stworzyć Mai prawdziwą, kochającą się rodzinę. Jak podaje "Świat Seriali" sędzia weźmie to pod uwagę, ale mimo to Tomalowie wciąż pozostaną rodzicami zastępczymi dziewczynki. To jednak nie zmienia faktu, że Grzybowscy będą widywali się z dzieckiem.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Oliwka w ciąży. Rodzice zmuszą ją do aborcji

Zaraz po wyroku sądu Michał podejdzie do Tomalów, by umówić się na pierwsze spotkanie w ich domu. Andrzej da się ponieść emocjom. - Nie będzie żadnych kontaktów! Odwołamy się i będziemy dalej walczyć - krzyknie poruszony Tomala. Tymczasem Sabina zdecyduje, że nadszedł czas, by oddać Maję jej prawdziwym rodzicom. Powie mężowi, że nie chce się przywiązywać do Mai, która przecież nigdy nie będzie ich córką.

Czy Sabina naprawdę zrezygnuje z wojny o Maję? A może Andrzej przekona ją, że nie powinni się poddawać, bo z Sandrą i Michałem dziewczynka nigdy nie będzie bezpieczna.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: