SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Łukasz sprowadzi na Kasię niebezpieczeństwo

Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Łukasz sprowadzi na Kasię niebezpieczeństwo

04.07.2016, godz. 07:46
Barwy szczęścia odc. 1447. Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1447. Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Brutalny gwałt i morderstwo w serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2016! Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) sprowadzi niebezpieczeństwo na Kasię (Katarzyna Glinka), ich syna Ksawcia (Bastian Węglewski) i całą rodziną gdy w 1477 odcinku "Barw szczęścia" rozpocznie dziennikarskie śledztwo w sprawie gwałtu, do którego dojdzie w Otwocku! Bandyta szybko namierzy Łukasza i zacznie mi grozić.

"Barwy szczęścia" odcinek 1477 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Kolejne dramaty w życiu Kasi i Łukasza z "Barw szczęścia"! Nowy 10 sezon "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 zacznie się dla tej pary wyjątkowo nieszczęśliwie. Nie dość, że wciąż nie odzyskają mieszkania, które Kasia straciła za długi u Agnieszki Walczak (Anna Dereszowska), to jeszcze ich życie znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Bartek nie wróci z Norwegii. Kasia dostanie pożegnalnego e-maila

W 1477 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej to Łukasz sprowadzi na Kasię i całą swoją rodzinę poważne kłopoty? Powód? Jak podaje "Świat Seriali" Sadowski zacznie węszyć wokół sprawy gwałtu w Otwocku, którego ofiarą padła młoda dziewczyna.

Stary znajomy Łukasza poprosi go, by nagłośnił tę brutalną napaść, bo sprawcą jest bandyta recydywista, który po odsiedzeniu za kratkami 10 lat za gwałt i morderstwo właśnie wyszedł na wolność. Łukasza, który wielokrotnie sprawdzał się w roli reportera niestroniącego od trudnych tematów bez trudu odnajdzie schorowaną matkę gwałciciela.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Kasia nie chce wyprowadzić się z Łukaszem do Otwocka

Kobieta będzie zarzekać się, że w noc gdy doszło do napad i gwałtu w Otwocku jej syn był razem z nią, więc jest niewinny. Przysięgnie, że syn zapłacił już za swoje winy i teraz nic złego nie zrobił. Matka gwałciciela poprosi też Sadowskiego, by udowodnił jego niewinność.

Słowa bandyty nijak się będą miały jednak do czynów gwałciciela, który namierzy wścibskiego dziennikarza i zacznie mu grozić. Łukasz usłyszy od niego, że jeśli nie zostawi tej sprawy, to cała rodzina Sadowskiego gorzko tego pożałuje.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: