SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Bruno Stański zniknie z życia Amelii?

Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Bruno Stański zniknie z życia Amelii?

14.07.2016, godz. 15:00
Barwy szczęścia odc. 1476. Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz (Kazimierz Mazur), Bożena (Marieta Żukowska)
Barwy szczęścia odc. 1476. Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz (Kazimierz Mazur), Bożena (Marieta Żukowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Pojednanie matki i syna w serialu "Barwy szczęścia", na które tak czekają widzowie może w ogóle nie nastąpić! W 1476 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 podczas ślubu Amelii (Stanisława Celińska) i Tomasza (Kazimierz Mazur) w urzędzie stanu cywilnego pojawi się niespodziewanie syn panny młodej. Czy Bruno Stański (Lesław Żurek) wybaczy matce, że zniszczyła ich rodzinę? Syn Amelii uprzedzi ją, że wyjeżdża do Frankfurtu...

"Barwy szczęścia" odcinek 1476 po wakacjach - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Ślub Amelii i Tomasza, który odbędzie w 1476 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 stanie się okazją do tego, by Bruno Stański nareszcie wyciągnął do swojej mamy rękę na zgodę. Los da im obojgu szansę na pogodzenie, ale czy niej skorzystają?

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Marek po śmierci Marii otrząśnie się z traumy i będzie z Niną?

Tuż przed skromną ceremonią w urzędzie stanu cywilnego Amelia zwierzy się Tomaszowi, że w tak ważnej chwili nie będzie przy niej dzieci, które od lat się do niej nie odzywają, bo obwiniają ją o rozpad rodziny. Jak podaje "Tele Tydzień" Amelia będzie zadręczać się myślą, że nigdy nie odzyska Bruna i Rozalii, która na stałe mieszka w Australii. - Popełniłam błąd! Dzieci odwróciły się ode mnie i nie chcą mieć ze mną nic wspólnego - przyzna załamana.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Klara i Hubert będą mieli córkę i nazwą ją Maria - ZWIASTUN

Na nic zdadzą słowa pocieszenia Tomasza, który będzie przekonywał ukochaną, że jeszcze nie wszystko stracone, że Bruno potrzebuje tylko więcej czasu. Podczas ślubu Amelii i Tomasza na młodą parę w urzędzie będzie czekać niespodzianka. Zjawi się tam właśnie Bruno. Choć przypadkowo, bo przecież nie wiedział o uroczystości, to jednak zostanie, by złożyć matce życzenia na nową drogę życia.

Amelia wzruszy się widząc syna. Oczywiście zaprosi go na skromne przyjęcie weselne, lecz Bruno odmówi. - Nie mogę przyjść. Za dwie godziny mam samolot do Frankfurtu - powie Stański swojej matce, ale po chwili doda, że chce jeszcze się z nią spotkać. - Zadzwonię do ciebie, mamo - słowa Bruna sprawią jej Amelia odzyska nadzieję, że syn jej wybaczy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: