SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1517 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1517 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

17.10.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Magda (Honorata Witańska), Sebastian (Kacper Krupski), Angela (Helena Englert)
Barwy szczęścia. Magda (Honorata Witańska), Sebastian (Kacper Krupski), Angela (Helena Englert) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1517 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1517 w TVP2 we wtorek, 18.10.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1517 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1517 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1517 w internecie bezpłatnie - oto link:

"Barwy szczęścia" odcinek 1517 - streszczenie, co się wydarzy?

Magda (Honorata Witańska) odkrywa, że Angela (Helena Englert) jest bardzo osłabiona, gdyż codziennie rani się żyletką. Mówi o swoich podejrzeniach Sebastianowi (Kacper Krupski). Jola (Małgorzata Potocka) wraca z podróży do Indii, gdzie uczęszczała na intensywny kurs jogi i medytacji. Kozłowska zachowuje spokój i pogodę ducha nawet wtedy, gdy okazuje się, że pod jej nieobecność Janek (Przemysław Redkowski) spotkał się z Konstancją. Marta (Katarzyna Zielińska) angażuje się w pomoc Ani i Pawełkowi. Zamierza włączyć rodzeństwo do programu Fundacji im. Marii Pyrki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: