SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Sylwia okłamuje Marka?

Barwy szczęścia. Sylwia okłamuje Marka?

15.02.2017, godz. 11:00
Barwy szczęścia odcinek 1600 Sylwia (Olga Bończyk) Marek (Marcin Perchuć)
Barwy szczęścia odcinek 1600 Sylwia (Olga Bończyk) Marek (Marcin Perchuć) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Sylwia (Olga Bończyk) da nieźle popalić Markowi (Marcin Perchuć) w 1600 odcinku serialu "Barwy szczęścia"! Jej zachowanie będzie co najmniej dziwne i da do myślenia. Obrazi się na niego i nic nie pomoże! Czy ukochana okłamała Złotego?

"Barwy szczęścia" odcinek 1600 - środa, 15.02.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Od samego rana w 1600 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sylwia będzie niesamowicie starała się skusić Marka swoją osobą. Wymowne spojrzenia, wyginanie ciała i seksowny ton głosu. Jedynie kiedy Złoty wspomni o sprawdzeniu jej mieszkania, Sylwia straci nagle humor i  już po chwili zaciągnie go do łóżka, zmieniając temat!

Zobacz: Barwy szczęścia. Klara w depresji poporodowej. Czy dojdzie do tragedii? - WIDEO

- Wiesz, pomyślałem, że zjemy coś szybko i pojedziemy do ciebie do mieszkania, korzystając z tego, że jest wolny dzień - zaproponuje Marek w 1600 odcinku serialu "Barwy szczęścia"
- A po co? - wymruczy Sylwia niczym kot, uwodzicielskim głosem. Złoty odpowie:
- Żeby zobaczyć, jak wygląda twoje mieszkanie po zalaniu
- Chcesz brodzić w wodzie? No co ty, od tego są fachowcy. Oni wstawili tam jakieś maszyny osuszające. musimy jeszcze trochę poczekać... - Sylwia zacznie coś mącić! Ewidentnie nie chce, żeby Marek odwiedził jej mieszkanie. To dosyć nietypowe zachowanie... Widać, że kobiecie bardzo pasuje mieszkanie u swojego faceta. W końcu wprowadziła się tam, używając manipulacji emocjonalnej! - A ja mam inny pomysł na dzisiejszą niedzielę... - Sylwia uwiedzie Złotego i zaciągnie go do sypialni.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Paweł i Agata zrezygnują z dotychczasowego życia? - WIDEO

Potem w 1600 odcinku "Barw szczęścia" niespodziewanie do drzwi zapuka matka Marka i każe mu iść z nią sprzątać groby na cmentarzu. Sylwia będzie wściekła. Po powrocie do domu zwyczajnie strzeli "typowego focha", pomimo szczerych starań Marka! Czy tak zachowuje się dojrzała, dorosła kobieta?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: