SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Iwona zabawi się uczuciami Pawła

Barwy szczęścia. Iwona zabawi się uczuciami Pawła

18.10.2016, godz. 09:30
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak)
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Paweł Piasecki (mateusz Rzeźniczak) liczył na romans z Iwoną (Izabela Zwierzyńska), ale nic z tego nie wyszło. W "Barwach szczęścia" Pyrka zerwała zaręczyny z Adrianem (Sambor Czarnota), a Paweł liczył na to, że ją w sobie rozkocha. Nie udało się i w 1536 odcinku "Barw szczęścia" mężczyzna obraża blondynkę nazywając ją modliszką rozkochującą w sobie facetów dla zabawy! Czy waszym zdaniem Iwona bawiła się uczuciami Pawła?

"Barwy szczęścia" odcinek 1536 - wtorek, 15.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W "Barwach szczęścia" Iwona dowiedziała się, że Adrian zabił dziecko swojej kochanki, a potem doprowadził ją do próby samobójczej. Nie umknął jej też fakt, że Świderski miał duży problem z dochowaniem wierności i właśnie dlatego zerwała zaręczyny.

Zobacz: Barwy szczęścia. Związek Kajtka i Oliwki zagrożony

Pyrka nie narzekała na samotność. Paweł zaczął się kręcić wokół Iwony z nadzieją, że skradnie jej serce. To właśnie dla niej spławił zakochaną w nim Agatę, która z resztą była z tego powodu zła na siostrę.

W 1536 odcinku "Barw szczęścia" Paweł wścieknie się na Agatę, która bez uprzedzenia zrezygnuje z udziału we wspólnym projekcie. Piasecki urządzi jej awanturę i wtedy do akcji wkroczy Iwona, która da mu do zrozumienia, że nie powinien dawać jej siostrze złudnych nadziei.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Jaga i Fayad wezmą ślub? A co z Jędrkiem?

Paweł nie wytrzyma i nazwie Iwonę modliszką, która rozkochuje w sobie mężczyzn dla zabawy. Piasecki uzna, że Pyrka zwyczajnie zabawiła się jego uczuciami i będzie miał jej to za złe. On sam robi sobie przecież wielkie nadzieje i liczył na gorący romans...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: