SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Łukasz naraża rodzinę na śmierć. Włamanie do domu Sadowskich w Otwocku

Barwy szczęścia. Łukasz naraża rodzinę na śmierć. Włamanie do domu Sadowskich w Otwocku

27.09.2016, godz. 07:20
Barwy szczęścia odc. 1505. Regina (Ewa Serwa), Ludwik (Marek Lewandowski), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1505. Regina (Ewa Serwa), Ludwik (Marek Lewandowski), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Blady strach pada na rodzinę Łukasza (Michał Rolnicki) z serialu "Barwy szczęścia" w związku z kolejnym niebezpiecznym śledztwem dziennikarskim, w które miesza się Sadowski. Sprawa prosytutki Stelli (Edyta Herbuś), która ujawnia szokujące szczegóły na temat swojego wpływowego klienta Romana Berga (Cezary Żak) niesie ze sobą ogromne zagrożonie. W 1504 odcinku "Barw szczęścia" do domu Sadowskich włamują się nieznani sprawcy. Regina (Ewa Serwa) i Ludwik (Marek Lewandowski) są przerażeni!

"Barwy szczęścia" odcinek 1504 - czwartek, 29.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Kryminalna afera, w którą w serialu "Barwy szczęścia" na własne życzenie pakuje się Łukasz Sadowski może mieć katastrofalna skutki dla wszystkich jego bliskich. Pomoc, którą oferuje prostytutce Stelli naraża go na zemstę ze strony niebezpiecznego alfonsa.

Patrz: Barwy szczęścia. Cezary Żak alfonsem i mordercą prostytutek! To on zabije Stellę

Biznesmen Roman Berg, klient, ale i kochanek Stelli uchodzi za porządnego biznesmena, który oficjalnie prowadzi słynną galerię sztuki. Nieoficjalnie jednak morduje młode kobiety. To właśnie on w 1502 odcinku "Barw szczęścia" wydaje wyrok na Stellę, która ginie pod kołomi samochodu przed domem Sadowskich w Otwocku. W tej kryjówce Stella miała być bezpieczna, ale Łukasz nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego.

Bo Berg bierze na celownik także rodzinę dziennikarza. Nie dość, że grozi Łukaszowi, to jeszcze zleca włamanie do domu Sadowskich w Otwocku. W 1504 odcinku "Barw szczęścia" ktoś włamuje się do Reginy i Ludwika. Cała willa zostaje zdemolowana. Rodzice Łukasza drżą ze strachu na samą myśl o tym, co może im grozić po tym jak reporter zaangażował się w sprawę prostytutki.

Patrz: Barwy szczęścia. Elżbieta Romanowska pierwszą miłością Borysa. Aldona znów go w sobie rozkocha

Sadowscy proszą syna, by zostawił sprawę Stelli dziennikarzom śledczym. On jednak nie zamierza odpuścić. W 1505 odcinku "Barw szczęścia" dociera do matki zamordowanej prostytutki. Na nagraniu z Bergiem kobieta rozpoznaje dziewczynę, która jakiś czas temu zaginęła. Wkrótce w redakcji Sadowskiego awarii ulegają wszystkie komputery.

Łukasz nie podejrzewa nawet co szykuje mu Berg. Niestety nie zdoła ochronić przed atakiem alfonsa siebie i rodziny...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: