SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Dziecko Klary i Huberta urodzi się ciężko chore

Barwy szczęścia. Dziecko Klary i Huberta urodzi się ciężko chore

17.09.2016, godz. 11:16
Barwy szczęścia odc. 1471. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)
Barwy szczęścia odc. 1471. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Przerażająca diagnoza w serialu "Barwy szczęścia"! Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak) załamią się gdy w 1497 odcinku "Barw szczęścia" wyniki badań wykażą, że ich nienarodzone dziecko może mieć zespół Downa. Podczas USG okaże się, że z córką Klary i Huberta dzieje się coś złego. Przerażeni przyszli rodzice nie będą wiedzieli co robić. Jedną nadzieją na to, że diagnoza lekarza okaże się błędna będą dodatkowe badania prenatalne. Tyle tylko, że ciężarna Klara odmówi ich wykonania...

"Barwy szczęścia" odcinek 1497 - wtorek, 20.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Klara i Hubert z "Barw szczęścia" długo starali się o dziecko, a kiedy wreszcie się udało oboje oszaleli z radości. Postanowi, że jeśli urodzi się dziewczynka to dadzą jej na imię Marysia, po zmarłej matce Huberta, Marii Pyrce (Izabela Kuna).

Patrz: Barwy szczęścia. Ewunia dowie się, że Marta nie jest jej matką

Radość młodych Pyrków nie będzie jednak trwała zbyt długo. W 1497 odcinku "Barw szczęścia" lekarz prowadzący ciążę przekaże im niepokojące wyniki badań, które miały ocenić ryzyko wystąpienia genetycznych wad u płodu. Niestety ginekolog nie będzie miał dobrych wieści, bo pojawi się podejrzenie, że dziecko Klary i Huberta urodzi się chore na zespół Downa.

Diagnoza lekarza przerazi młodych Pyrków do tego stopnia, że oboje aż zbledną. Widząc rozpacz w ich oczach ginekolog stwierdzi, że aby mieć absolutną pewność trzeba wykonać dodatkową serię badań w tym USG i badania prenatalne.

Jednocześnie doda, że ryzyko wystąpienia zespołu Downa jest większe jeśli w rodzinie były takie przypadki. Niestety Klara dowie się, że siostra cioteczna jej matki miała zespół Downa!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Edyta Herbuś zamordowana w serialu! Zabiją ją, bo za dużo wie

Dla Pyrków będzie to prawdziwy cios. Iwona (Izabela Zwierzyńska) zacznie namawiać bratową na badania prenatalne, bo tylko one dadzą jednoznaczną odpowiedź na pytanie, czy jej dziecko ma wadę genetyczną. Klara odmówi.  Będzie zdecydowana donosić ciążę i zdać się na łut szczęścia. Nie opuści ją nadzieja, że dziecko przyjdzie na świat zdrowe. Jej przekonania nie podzieli Hubert, którego przerazi myśl o upośledzonym umysłowo niemowlaku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: