SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Matka Agnieszki odkryje, że Kaja jest córką Adama i wnuczką Basi

Barwy szczęścia. Matka Agnieszki odkryje, że Kaja jest córką Adama i wnuczką Basi

05.09.2016, godz. 15:00
Barwy szczęścia. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Judyta (Magdalena Kuta), Basia Grzelak (Sławomira Łozińska)
Barwy szczęścia. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Judyta (Magdalena Kuta), Basia Grzelak (Sławomira Łozińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Tajemnica Agnieszki Walczak (Anna Dereszowska) z serialu "Barwy szczęścia" wyjdzie na jaw! Jej matka Judyta (Magdalena Kuta) wreszcie dowie się kto jest ojcem Kai. W 1487 odcinku "Barw szczęścia" to Basia Grzelak (Sławomira Łozińska) wyzna Judycie, że Kaja jest córka jej syna Adama (Bartosz Porczyk). Ale matka Agnieszki wciąż nie zna całej prawdy o swojej córce i jej ostatnich życiowych decyzjach.

"Barwy szczęścia" odcinek 1487 - wtorek, 6.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Ciąża Agnieszki Walczak z "Barw szczęścia" była owocem jej romansu z Adamem Jakubikiem gdy oboje mieszkali jeszcze w Londynie. Przez wiele miesięcy Agnieszce udało się ukryć przed matką kto jest ojcem jej córki Kai. Walczak sprytnie wykręcała się od odpowiedzi z kim zaszła w ciążę.

Patrz: Barwy szczęścia. Wojna o Ewunię! Piotr zabierze Marcie córkę? - ZWIASTUN

W 1487 odcinku "Barw szczęścia" prawda wyjdzie jednak na jaw. Basia, która wpadnie z niezapowiedzianą wizytą do wnuczki, wyzna Judycie, że jest babcią małej Kai… - Adam zawrócił w głowie mojej córce, zrobił jej dziecko będąc w związku z inną kobietą - rzuci Judyta w obronie Agnieszki.

Po wyjściu gościa od razu zacznie robić Agnieszce wymówki – głęboko zraniona faktem, że córka przez tyle miesięcy ją okłamywała. Ich stosunki ulegną gwałtownemu pogorszeniu. Na tym jednak nie koniec, bo Agnieszka z zemsty zabroni Basi widywać Kaję.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Marek zażąda kary dla winnych śmierci Marii Pyrki

Jakby tego było mało, to Judyta odkryje też w jakich okolicznościach wprowadziła się do mieszkania Kasi Górki (Katarzyna Glinka). Na matkę Agnieszki spadnie kolejny cios gdy dowie się, że jej córka wyrzuciła przyjaciółkę z mieszkania i nie chciała jej przesunąć w czasie spłaty pożyczki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: