SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Zaręczyny Amelii i Tomasza

Barwy szczęścia. Zaręczyny Amelii i Tomasza

13.05.2016, godz. 20:10
Barwy szczęścia odc. 1456. Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz (Kazimierz Mazur)
Barwy szczęścia odc. 1456. Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz (Kazimierz Mazur) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W serialu "Barwy szczęścia" na miłość nigdy nie jest za późno! Tak jest w przypadku Amelii (Stanisława Celińska) i Tomasza (Kazimierz Mazur), których przyjaźń przerodziła się w prawdziwą miłość? W 1456 odcinku "Barw szczęścia" Tomasz zaprasza ukochaną na romantyczną kolację, podczas której drugi raz się jej oświadcza. I zostaje przyjęty.

"Barwy szczęścia" odcinek 1456 - piątek, 13.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Amelia z "Barw szczęścia" stała się dla Tomasza wyjątkową osobą. Bezdomna kobieta, którą przygarnął do siebie gdy błąkała się po osiedlu na Zacisznej ujęła go swoją dobrocią, pracowitością i czułością z jaką potrafiła się nim także zaopiekować. Ostatnio Amelia przechodzi trudne chwile. Odnalazła swojego syna, którym okazał się prezes australiskiej firmy Bruno Stański (Lesław Żurek).

Patrz: Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz przez Agnieszkę stracą pieniądze i mieszkanie

Tomasz próbuje pomóc Amelii odnowić relacje z odnalezionym synem. Mimo przeciwności losu nie poddaje w 1452 odcinku "Barw szczęścia" prosi o pomoc Huberta (Marek Molak). Pyrka, wykorzystując swoje ostatnie przeżycia związane ze śmiercią Marii (Izabela Kuna), sprawia, że Bruno odwiedza Amelię. Nie jest jednak w stanie wybaczyć matce...

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Amelia i Tomasz wezmą ślub

To dla Amelii cios prosto w serce. Kilka dni później, w 1456 odcinku "Barw szczęścia", Amelia szuka w sieci informacji o swoim synu. Jest pod wrażeniem kariery, jaką zrobił. Boi się, że więcej nie zobaczy Bruna. Tomasz próbuje oderwać ukochaną od bolesnych myśli. Zaprasza ją na romantyczną kolację, na której po raz drugi, tym razem już z pierścionkiem pyta, czy zostanie jego żoną. Oświadczyny Tomasza są zaskoczniem dla Amelii, która jednak zgadza się za niego wyjść.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: