SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Bruno Stański nie wybaczy Amelii, że była wyrodną matką

Barwy szczęścia. Bruno Stański nie wybaczy Amelii, że była wyrodną matką

09.05.2016, godz. 20:25
Barwy szczęścia odc. 1452. Amelia (Stanisława Celińska), Bruno Stański (Lesław Żurek)
Barwy szczęścia odc. 1452. Amelia (Stanisława Celińska), Bruno Stański (Lesław Żurek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Amelia (Stanisława Celińska) z serialu "Barwy szczęścia" ma za sobą trudną przeszłość. To przez nią jej mąż nie żyje, a dzieci już wiele lat temu wyrzykły się matki. W 1452 odcinku "Barw szczęścia" Bruno Stański (Lesław Żurek), który jest odnalezionym synem Amelii nie potrafi jej wybaczyć tego co zrobiła ich rodzinie. I choć Amelia zasługuje na drugą szansę, to Bruno nie chce mieć z matką nic wspólnego.

"Barwy szczęścia" odcinek 1452 - poniedziałek, 9.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Co wydarzyło się w rodzinie Amelii z "Barw szczęścia", że kobieta straciła męża i dzieci i wylądowała na ulicy jako bezdomna? Amelia wyjawiła już Tomaszowi (Kazimierz Mazur), że to przez nią jej mąż nie żyje, a dzieci się od niej odwróciły.

Przed laty, gdy byli jeszcze kochającą się rodziną, ona ciągle miała pretensje do męża o brak ambicji. Przez nią mężczyzna zaczął pić, a wtedy wyrzuciła go z domu. Wkrótce potem mąż Amelii zmarł. Dzieci nigdy jej tego nie wybaczyły. Bruno wyprowadził się do Australii zaraz po maturze, a młodza córka Rozalia pojechała za nim. Teraz kiedy Amelia odnalazła syna on się jej wyrzeka.

Patrz: Barwy szczęścia. Tomasz oświadczy się Amelii

W 1452 odcinku "Barw szczęścia" mimo przeciwności losu Tomasz nie poddaje się i pomaga Amelii odnowić relacje z odnalezionym synem. Prosi o pomoc Huberta (Marek Molak). Pyrka, wykorzystując swoje ostatnie przeżycia związane ze śmiercią Marii (Izabela Kuna), sprawia, że prezes australijskiej firmy Ausdel odwiedza Amelię. Bruno nie jest jednak w stanie wybaczyć matce...

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz przez Agnieszkę stracą pieniądze i mieszkanie

Amelia jest załamana. Żali się Tomaszowi, że na własne życzenie straciła rodzinę, którą tak bardzo kochała. - Byłam matką potworem - przyznaje ze łzami w oczach. - Nie ma rodziców idealnych. Jest zawsze czas, żeby to naprawić - próbuje ją pocieszyć Tomasz.

Czy Bruno zmieni zdanie i w końcu pojedna się z matką, która tak bardzo żałuje swoich błędów z przeszłości? O tym widzowie "Barw szczęścia" dowiedzą się w nowych odcinkach serialu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: