SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Ślub Grażyny i Borysa. Panna młoda ucieka z urzędu - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Ślub Grażyny i Borysa. Panna młoda ucieka z urzędu - ZDJĘCIA

16.04.2016, godz. 14:08
Barwy szczęścia odc. 1437. Grażyna (Ewa Konstancja Bułhak), Borys (Jakub Wieczorek)
Barwy szczęścia odc. 1437. Grażyna (Ewa Konstancja Bułhak), Borys (Jakub Wieczorek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Skandal na ślubie w serialu "Barwy szczęścia"! Ślub Grażyny (Ewa Konstancja Bułhak) i Borysa (Jakub Wieczorek) staje pod znakiem zapytania gdy w 1437 odcinku "Barw szczęścia" Grzelaka ogarniają coraz większe wątpliwości. Jednak w decydującym momencie podczas ceremonii w urzędzie stanu cywilnego to Grażyna panikuje. Nie składa przysięgi małżeńskiej i ucieka od narzeczonego.

"Barwy szczęścia" odcinek 1437 - poniedziałek, 18.01.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Ślub Grażyny i Borysa z "Barw szczęścia" nie dochodzi do skutku! W 1437 odcinku "Barw szczęścia" po wieczorze kawalerskim Borys budzi się w nie najlepszej formie u Tomasza Wiśniewskiego (Kazimierz Mazur).

Tymczasem zdenerwowana całonocną nieobecnością narzeczonego Grażyna, ma kolejny problem - po tym jak jej kuzyn odwołuje przyjazd na ślub, musi jak najszybciej znaleźć nowego świadka. Z opresji Wasilewską ratuje Jerzy (Bronisław Wrocławski).

Po powrocie do domu Wasilewska słyszy, jak Borys wątpliwościami odnośnie małżeństwa dzieli się ze swoim psem Silnym. Nie ma jednak odwagi powiedzieć Grażynie, że nie chce się z nią żenić?W nerwowej atmosferze państwo młodzi docierają do USC i stają przed urzędnikiem. Nie wyglądają jednak na szczęśliwych.

Patrz: Barwy szczęścia. Prezes TVP zlikwiduje Barwy szczęścia? Co dalej z serialem?

Co prawda Borys zmusza się do tego, by złożyć przysięgę małżeńską, ale kiedy przychodzi kolej Grażyny, panna młoda panikuje. W pewnej chwili blednie ucieka z urzędu. Borys próbuje ją zatrzymać, ale na nic się to zdaje. Grażyna nie ogląda się za siebie. Zostawia narzeczonego, którego zmusiła do tego ślubu.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Amelia i Tomasz wezmą ślub

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: