SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Pogrzeb Marii. Marek zrywa kontakt z dziećmi Marysi

Barwy szczęścia. Pogrzeb Marii. Marek zrywa kontakt z dziećmi Marysi

07.04.2016, godz. 20:20
Barwy szczęścia odc. 1431. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka), Hubert (Marek Molak), Teresa (Jolanta Lothe), Wojtek (Jakub Małek), Klara (Olga Jankowska)
Barwy szczęścia odc. 1431. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka), Hubert (Marek Molak), Teresa (Jolanta Lothe), Wojtek (Jakub Małek), Klara (Olga Jankowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Żałoba w serialu "Barwy szczęścia" po śmierci Marii (Izabela Kuna)! W 1431 odcinku "Barw szczęścia" rodzina Pyrków wciąż nie może uwierzyć, że Maria nie żyje. Dzieci zmarłej próbują jakoś otrząsnać się z tej tragedii, bo na nich spoczywa ciężar organizacji pogrzebu Marii. Zrozpaczony Marek Złoty (Marcin Perchuć) nie jest w stanie poradzić sobie z bólem po śmierci żony. Zrywa kontakt z jej dziećmi Marii, które swój ból po tej ogromnej stracie dzielą tylko z dziadkami - Fryderykiem (Paweł Nowisz) i Teresą (Jolanta Lothe).

"Barwy szczęścia" odcinek 1431 - piątek, 8.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Dzieci zmarłej Marii Pyrki z "Barw szczęścia" bardzo źle znoszą śmierć ukochanej matki. Trzymają się tylko ze względu na dziadków, którzy potrzebują ich opieki i pomocy.

Hubert (Marek Molak) i Iwona (Izabela Zwierzyńska) są teraz odpowiedzialni za rodzinę. To oni podejmują decyzję odnośnie pogrzebu Marii. Próbują dodzwonić się do Marka, by ojczym pomógł ich w tych trudnych chwilach. Złoty jednak nie odbiera telefonów.

Fryderyk wie, że w takiej sytuacji nie ma na co czekać. - Musimy pożegnać się z Marysią. Musimy ją pochować. Musimy to załatwić razem z Markiem albo bez niego... -mówi wnukom ojciec zmarłej.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Maria Pyrka nie żyje. Dlaczego Izabela Kuna odeszła z Barw szczęścia?

Tymczasem Marek wciąż nie jest w stanie poradzić sobie z cierpieniem po stracie żony i ich nienarodzonego dziecka. W 1431 odcinku "Barw szczęścia" swoje wsparcie okazuje mu matka Krystyna (Hanna Bieluszko), która zjawia się w mieszkaniu Niny (Aleksandra Popławska) tuż po telefonie od niej.

Załamany wdowiec odtrąca jednak matkę. Nie może słuchać jak Krystyna lituje się nad nim i żałuje, że Maria odeszła. - Nigdy jej nie lubiłaś - zarzuca matce.

Patrz: Barwy szczęścia. Pogrzeb Marii Pyrki. Dzieci pochowają Marysię w grobie Romana - ZWIASTUN

- Nieprawda. Nie akceptowałam waszego małżeństwa, ale nigdy nie życzyłabym Marysi nieszczęscia. Co ty mówisz? - broni się Złota. W pewnej chwili Marek traci nad sobą panowanie. -  To jest moja wina... Ja prowadziłem ten samochód...

- Nie wolno ci tak myśleć. Ten wypadek to był straszny zbieg okoliczności. Są jeszcze ci, którzy pozostali - dzieci Marysi. Powinniście być teraz razem - Krystyna stara się przekonać syna, że musi pojechać do dzieci Marii, które potrzebują jego pomocy. Ale Marek nie jest w stanie. - Nie chcę, nie umiem, nie potrafię...

Hubert i Iwona próbują nawiązać kontakt z Markiem w sprawie załatwiania pogrzebu. Stan psychiczny wdowca jest jednak tak fatalny, że Marek nie odpowiada na ich telefony. Krystyna wzywa psychiatrę do syna, który daje Markowi silne leki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: