SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Marek po śmierci Marii trafi do psychiatryka. Nie będzie na pogrzebie Marysi - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Marek po śmierci Marii trafi do psychiatryka. Nie będzie na pogrzebie Marysi - ZWIASTUN

29.03.2016, godz. 20:15
Barwy szczęścia odc. 1429. Maria Pyrka (Izabela Kuna)
Barwy szczęścia odc. 1429. Maria Pyrka (Izabela Kuna) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Śmierć Marii Pyrki (Izabela Kuna) z serialu "Barwy szczęścia" doprowadzi jej męża do załamania psychicznego! Zrozpaczony Marek Złoty (Marcin Perchuć) będzie obwiniał się o zabicie ciężarnej żony, a wyrzuty sumienia wpędzą go w depresję. Jego stan będzie tak fatalny, że nie pojawi się na pogrzebie Marysi. W 1432 odcinku "Barw szczęścia" matka Marka, Krystyna (Hanna Bieluszko) i jego była kochanka Nina (Aleksandra Popławska), umieszczą go w szpitalu psychiatrycznym.

"Barwy szczęścia" odcinek 1432 - poniedziałek, 11.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

To Marek z "Barw szczęścia" spowoduje wypadek samochodowy, w którym zginie Maria. Sam wyjdzie z tej kraksy bez większych obrażeń, ale jego żona i nienarodzone dziecko nie przeżyją. W 1430 odcinku "Barw szczęścia" rodzinie Pyrków dostanie tragiczną wiadomość, że ciężarna Maria nie żyje...

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Dzieci Marii Pyrki po jej śmierci przeżyją koszmar - ZWIASTUN

Dla Marka będzie to tak potworny cios, że rozpacz i ból odbiorą mu chęci do życia. Wdowiec zacznie obwiniać się o zabiecie żony i ich dziecka. W końcu to on siedział za kierownicą, gdy doszło do wypadku. W trudnych chwilach swoje wsparcie okażą mu Krystyna i Nina.

Ale na niewiele się to zda. Markowi bardzo trudno będzie pogodzić się z faktem, że przezc chwilę nieuwagi stracił ukochaną i ich nienarodzone dziecko. Kiedy w 1431 odcinku "Barw szczęścia" Pyrkowie rozpoczną przygotowania do pogrzebu Marii, zrozpaczony Marek  nie będzie w stanie poradzić sobie z cierpieniem po śmierci żony. Dostanie silne leki od psychiatry. Krystyna odwiedzi dzieci Marii, złoży im kondolencje i poinformuje ich o fatalnym stanie syna.

Patrz: Barwy szczęścia. Julita knuje, żeby zdobyć Bartka. Pozbędzie się Kornelii?

Choć czas leczy rany, to w przypadku Marka z każdym dniem jego rozpacz będzie jeszcze większa. W 1432 odcinku "Barw szczęścia" mąż Marii kompletnie się załamie gdy znajdzie przywiezione po wypadku walizki ukochanej.

Rzeczy zmarłej żony przypominą mu ostatnie wydarzenia. Niepilnowany przez nikogo wyjdzie z domu w piżamie i w amoku będzie błąkał się po okolicy. Kiedy Krystyna i Nina odkryją jego zniknięcie podejmą dramatyczną decyzję o umieszczeniu go w szpitalu psychiatrycznym.

Odnaleziony Marek nie weźmie udziału w pogrzebie Marii. Pod wpływem traumatycznych przeżyć kompletnie straci kontakt z rzeczywistością. Popadnie w  depresję i dopiero po kilku dniach zjawi się na cmentarzu. Przy grobie Marii da upust swoim emocjom i wybuchnie płaczem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: