SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Waleria odzyska pamięć dzięki byłemu mężowi, Anatolowi

Barwy szczęścia. Waleria odzyska pamięć dzięki byłemu mężowi, Anatolowi

30.03.2016, godz. 16:45
Barwy szczęścia odc. 1426. Bartek (Bartosz Gelner), Anatol (Marek Siudym)
Barwy szczęścia odc. 1426. Bartek (Bartosz Gelner), Anatol (Marek Siudym) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W serialu "Barwy szczęścia" Waleria (Ewa Ziętek) całkowicie odzyska pamięć, w dniu, w którym spotka swojego byłego męża. Anatol (Marek Siudym) zniknął z jej życia 25 lat temu, a matka Bartka (Bartosz Gelner) była szczerze przekonana, że mężczyzna nie żyje. To w dniu, w którym spotkała go przypadkiem zaginęła. Teraz, w 1428 odcinku "Barw szczęścia" Bartek przyprowadzi swojego ojca do domu i uświadomi matce, że "trup", którego widziała to zwykły oszust i żyje w ukryciu!

"Barwy szczęścia" odcinek 1428 - wtorek, 5.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W "Barwach szczęścia" Bartek w końcu odnajdzie ojca! Anatol zniknął z jego życia 25 lat temu, więc młody chłopak zupełnie go nie zna.

Zobacz: Barwy szczęścia. Julita knuje, żeby zdobyć Bartka. Pozbędzie się Kornelii?

W 1427 odcinku "Barw szczęścia" Bartek wykorzystuje okazję, by pomówić z ojcem. Okazuje się, że Felicja chce, aby brat opuścił domek na działce. Tolek mówi synowi, że wykorzystał swój wypadek, by uciec od dawnego życia i problemów. Wyjawia też, dlaczego Waleria zniknęła jesienią zeszłego roku.

W 1428 odcinku "Barw szczęścia" z Tolkiem spotka się także Waleria. Dzięki niemu kobieta odzyska pamięć i z dokładnością opisze dzień, w którym zaginęła, gdy ujrzała swojego zmarłego męża.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Dzieci Marii Pyrki po jej śmierci przeżyją koszmar - ZWIASTUN

Waleria jak dawniej nie szczędzi Stefanowi czułości. Na prośbę matki Bartek dzwoni do Anatola i prosi, by tak jak wcześniej, nie utrzymywali ze sobą kontaktów i żyli własnym życiem. Okazuje się, że ojciec Koszyka ma inne plany...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: