SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Marta zdradzi Artura z bratem Marleny? Marcel zakocha się w Marcie

Barwy szczęścia. Marta zdradzi Artura z bratem Marleny? Marcel zakocha się w Marcie

13.02.2016, godz. 19:08
Barwy szczęścia. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Zdrada tuż po ślubie w serialu "Barwy szczęścia"?! Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) dopiero co wyszła za mąż za Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek), a już nawiąże niebezpiecznie bliską relację z Marcelem Lasotą (Kamil Maćkowiak). Czy ta przyjaźń skończy się romansem? W 1404 odcinku "Barw szczęścia" Marta spotka się z bratem Marleny (Magdalena Grąziowska), który tak jak ona jest alkoholikiem. Wkrótce potem razem zaczną chodzić mityngi do klubu AA. Dzięki Marcelowi Marta poczuje, że ktoś jej potrzebuje...

Barwy szczęścia odcinek 1404 - poniedziałek, 29.02.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Od ślubu Marty i Artura z "Barw szczęścia" minęło zaledwie miesiąc, a już nad ich małżeństwem pojawią się czarne chmury. Zajęty interesami Chowański zacznie zaniedbywać żonę, która w pewnym momencie poczuje się taka samotna, że będzie bliska sięgnięcia po alkohol.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Piłkarz Darek Janicki jest gejem i zakocha się we Władku

I właśnie wtedy pozna Marcela Lasotę. Brat Marleny doskonale wie co znaczy sięgnąć dna, stoczyć się w alkoholowy nałóg, bo sam tego doświadczył. Kiedy Marlena dowie się, że jej brat jest alkoholikiem, poprosi Martę, by wsparła go w walce z uzależnieniem.

Pierwsze spotkanie Marty i Marcela w  1404 odcinku "Barw szczęścia" upłynie w bardzo sympatycznej atmosferze. Walawska zrobi na bracie Marleny tak oszałamiające wrażenie, że Lasota zwierzy się jej ze swoich kłopotów. Tylko Marcie powie, że zaczął pić, bo przez urząd skarbowy wpadł stracił wszystkie pieniądze, a jego biznes legł w gruzach.

Patrz: Barwy szczęścia. Piotr przeżyje zamach i obudzi się ze śpiączki

Uroda, ciepło i troska Marty sprawią, że Marcel zakocha się w niej od pierwszego wejrzenia. I przyzna się Marlenie, że dzięki jej przyjaciółce odzyskał wiarę w to, że może przestać pić i odzyskać swojego syna.

Rozmowy z Marcelem uświadomią Marcie, że brat Marleny zaczyna nią manipulować, wykorzystywać fakt, że dziewczyna chce mu pomóc. Jak podaje "Świat Seriali" po jakimś czasie Chowański zorientuje się, że przyjaźń Marty i Marcela może przynieść same kłopoty.

Walawska zlekceważy przestrogi męża i zaangażuje się w pomoc Marcelowi. W 1408 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek, 7.03.2016, o godz. 20.05 w TVP2) pójdzie razem z nim na spotkanie do klubu Anonimowych Alkoholików. I przy okazji wyzna bratu Marleny, że dzięki niemu czuje, że jest komuś potrzebna.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: