SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Piłkarz Darek Janicki jest gejem i zakocha się we Władku

Barwy szczęścia. Piłkarz Darek Janicki jest gejem i zakocha się we Władku

02.02.2016, godz. 20:10
Barwy szczęścia odc. 1400. Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)
Barwy szczęścia odc. 1400. Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Gejowski romans "Barwach szczęścia" to jeden z najmocniejszych wątków w serialu! Dla widzów nie jest nowością, że Władek Cieślak (Przemysław Stippa) jest homoseksualitą, bo wcale się nie kryje ze swoją orientacją seksualną. W przeciwieństwie do sąsiada. Słynny piłkarz i celebryta Darek Janicki (Andrzej Niemyt) ukrywa przed światem, żejest gejem. Kiedy w 1400 odcinku "Barw szczęścia" Władek otwarcie mówi Darkowi, że woli mężczyzn od kobiet, piłkarz nawet tego nie skomentuje. Ale od tej chwili zbliży się do Władka jeszcze bardziej...

"Barwy szczęścia" odcinek 1400 - czwartek, 18.02.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Od pierwszego spotkania Władka i Darka z "Barw szczęścia" połączyła nić sympatii i wzajemnego porozumienia. Wymieniane ukradkiem uśmiechy i spojrzenia pozwalały się domyślać, że słynny piłkarz klubu Powiśle Warszawa też jest homoseksualistą, ale nie mówi o tym głośno.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Samobójstwo Dominiki. To wina Kasi i Łukasza

Wręcz przeciwnie - dba o to, by swoich fanom i mediom prezentować obraz życia idola, jaki chcą oglądać. Jeździ sportowym samochodem, modnie się ubiera, a jego "dziewczyną" jest piękna modelka Roma (Sylwia Madejska).

Wszystko zmienia się kiedy w 1400 odcinku "Barw szczęścia" Darek wpada do Władka z sąsiedzką wizytą i przy okazji wręcza mu bilety na pierwszy mecz w sezonie. Nowy sąsiad zaprasza też Cieślaka na grilla do swojej posiadłości, na którym ma być sporo atrakcyjnych modelek.

Władek otwarcie przyznaje się Darkowi do swojej orientacji seksualnej. - Modelki mnie nie interesują. Jestem gejem - cytuje jego słowa magazyn "Świat Seriali". I choć Darek nie komentuje tego wyznania ani słowem, to nie sprawia wrażenia wstrząśniętego tymi słowami.

Patrz: Barwy szczęścia. Marta zdradzi Artura z bratem Marleny? Marcel zakocha się w Marcie

Następnego dnia piłkarz znów odwiedza Władka. Tym razem chce razem z nim uczcić swój sukces, bo strzelił pierwszą bramkę dla swojej drużyny w nowym sezonie. Sąsiedzka przyjaźń zacznie powoli przeradzać się w coś więcej.

W 1401 odcinku "Barw szczęścia" spotkanie Władka z Darkiem przerywa Kajtek (Jakub Dmochowski). Syn Cieślaka jest zaskoczony widząc swojego idola w kuchni. Janicki szybko się tłumaczy, że skorzystał tylko z zaproszenia na śniadanie...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: