SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Iga i Piotr postrzeleni przez Rosjan. Zamach na Walawskich

Barwy szczęścia. Iga i Piotr postrzeleni przez Rosjan. Zamach na Walawskich

03.01.2016, godz. 16:17
Barwy szczęścia. Iga (Ada Fijał), Piotr Walawski (Piotr Jankowski)
Barwy szczęścia. Iga (Ada Fijał), Piotr Walawski (Piotr Jankowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" zmieniają się w kryminał! Piotr Walawski (Piotr Jankowski) pożałuje, że zadarał z Rosjanami, którzy podstępem przejęli od niego wydawnictwo G&G. Wadim (Vadim Affanassiev) i Władimir (Paval Kryksunou) okażą się wyjątkowo niebezpiecznymi gangsterami. W 1390 odcinku "Barw szczęścia" mafiozi zlecą zamach na Piotr i Igę (Ada Fijał). Strzelą do Walawskich w biały dzień w parku. Ciężko ranny Piotr zapadnie w śpiączkę. Nie będzie wiadomo czy przeżyje.

"Barwy szczęścia" odcinek 1390 - wtorek, 2.02.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Przez swoją zachłanność Piotr Walawski z "Barw szczęścia" sprowadził śmiertelne zagrożenie na całą rodzinę. Liczył na to, że kiedy Rosjanie zaintestują w wydawnictwo G&G dostaje awans i podwyżkę.

Tymczasem Wadim i Władimir zwolnili Walawskiego, by realizować swój własny plan rozwoju firmy. Niebezpieczni inwestorzy przejęli wydawnictwo Piotra, wykorzystali go i zwolnili z pracy. Przez jakiś czas Piotr miał w głowie plan, żeby się zemścić. Nie zważając na to, że Artur Chowański (Jacek Rozenek) ostrzegał go przed gangsterami z Rosji.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Waleria nie odzyska pamięci.Proboszcz z Plebanii ukochanym Walerii

Tuż po tym jak Walawski ujawni w telewizyjnym reportażu Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki) sprawę przekrętów Rosjan w kwestii przejęcia wydawnictwa G&G rozegra się dramat. W 1390 odcinku "Barw szczęścia" Piotr, Iga i ich dzieci będą obserwowani przez dwóch podejrzanych mężczyzn.

W tym czasie Chowański odkryje, że Wadim i Władimir prowadzili ciemne interesy także Czechach i Łotwie. A to oznacza, że Walawski zadarł z naprawdę nieobliczalnymi "biznesmenami". Podczas rodzinne spaceru Igi i Piotra oboje staną się celem zamachu. Jak podaje magazyn "Świat Seriali" zamaskowani sprawcy zaczną do nich strzelać.

Patrz: Barwy szczęścia. Marta i Artur Chowański wezmą ślub - ZWIASTUN

Iga dostanie kulę w ramię, a Piotr dwie w klatkę piersiową. Ciężko ranny Walawski po postrzale przejdzie operację w szpitalu. Iga złoży zeznania, ale nie będzie stanie zidentyfikować zamachowców. Stan Piotra będzie tak poważny, że lekarze wprowadzą go w śpiączkę.

Zagrożenie ze strony Rosjan będzie tak poważne, że także Marta (Katarzyna Zielińska) zacznie się bać o życie swoje, Artura i Ewuni (Gabriela Ziembicka). W szpitalu Marta dowie się, że Walawski stracił dużo krwi i nie wiadomo, czy doszło do uszkodzenia mózgu. Życie Piotra będzie zagrożone.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: