SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Ślub Marty i Artura w parku. Marta w skromnej sukni ślubnej - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Ślub Marty i Artura w parku. Marta w skromnej sukni ślubnej - ZDJĘCIA

06.01.2016, godz. 09:30
Barwy szczęścia odcinek 1376, Marta (Katarzyna Zielińska), Artur (Jacek Rozenek)
Barwy szczęścia odcinek 1376, Marta (Katarzyna Zielińska), Artur (Jacek Rozenek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Ślub Marty (Katarzyna Zielińska) i Artura (Jacek Rozenek) w serialu "Barwy szczęścia" stanie się faktem! W 1376 odcinku ''Barw szczęścia'' Chowański spotka się z ukochaną przed ołtarzem w parku. Dla Walawskiej to będzie nie lada niespodzianka. Najbardziej stresujące będą dla niej przygotowania do ceremonii. Marta zdradzi Kasi (Katarzyna Glinka), że chyba nie zasługuje na szczęście u boku Artura, bo prześladuje ją widmo alkoholizmu. Właśnie dlatego wesele w ''Barwach szczęścia'' będzie bezalkoholowe.

"Barwy szczęścia" odcinek 1376 - czwartek, 7.01.2015, o godz. 20.05 w TVP2

Artur ponownie oświadczył się Marcie i tym razem nie będzie zwlekał z ceremonią. Chowański szybko ustali, że w Urzędzie Stanu Cywilnego zwolnił się dogodny dla nich termin.

Zobacz: Barwy szczęścia. Waleria odnajdzie się, ale straci pamięć

Mężczyzna sam wszystko przygotuje, a przyszłej żonie zostawi tylko sprawę weselnego menu. Dla Marty to będzie prawdziwy dramat. Walawska wyżali się Kasi, że chyba nie zasługuje na szczęście u boku Artura, bo boi się, że znów sięgnie po alkohol i wszystko zniszczy. Górka postawi przyjaciółkę do pionu, a Artur pocieszy partnerkę i zapewni, że wesele może być bezalkoholowe. Walawska odetchnie z ulgą...

W 1376 odcinku ''Barw szczęścia'' Artur załatwi limuzynę, która zawiezie podwiezie ich do parku. Wesele w plenerze będzie wielkim zaskoczeniem dla Walawskiej. Piękne chwile uwieczni Łukasz (Michał Rolnicki), który zostanie ich ślubnym fotografem.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Napad na Adama. Bandyci z przeszłości atakują Jakubika

Na ceremonii nie pojawi się jednak córka Artura. Ernest ( Krystian Kukułka) powie ojcu, że jego siostra nie jest zadowolona - Nie jest zachwycona, że się żenisz. Łudziła się, że wrócisz do mamy - usłyszy od syna Artur.

Po oficjalnej części przyjęcia młodzi wypiją toast bezalkoholowym szampanem. Artur wręczy Marcie wyjątkowy prezent - trzy bilety na podróż poślubną po Europie. Z zakochanymi pojedzie oczywiście córeczka Marty, Ewa (Gabriela Ziembicka).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: