SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Adam wciąż kocha Kasię?

Barwy szczęścia. Adam wciąż kocha Kasię?

03.12.2015, godz. 13:45
Barwy szczęścia odc. 1358. Adam (Bartosz Porczyk), Kasia Górka (Katarzyna Glinka)
Barwy szczęścia odc. 1358. Adam Jakubik (Bartosz Porczyk), Kasia Górka (Katarzyna Glinka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Stara miłość z serialu "Barwy szczęścia" wybuchnie z nową siłą? Kasia Górka (Katarzyna Glinka) i Adam Jakubik (Bartosz Porczyk) kilka lat temu byli parą. Rozstali się kiedy Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska) odbiła Kasi ukochanego. W 1358 odcinku "Barw szczęścia" dawni kochankowie szczerze ze sobą rozmawiają o przeszłości, o tym co między nimi się wydarzyło. Czy uczucie, które kiedyś ich łączyło znów odżyje? Adam kocha Sarę (Dominika Kimaty), ale nie może się zdecydować.

"Barwy szczęścia" odcinek 1358 - czwartek, 3.12.2015, o godz. 20.05 w TVP2

Kasia i Adam z "Barw szczęścia" przed laty rozstali się przez Agnieszką Walczak. Wydaje się jednak, że wciąż mają do siebie słabość. Oboje świetnie się ze sobą dogadują. Łączy ich nie tylko przeszłość, ale i spory bagaż doświadczeń. Szanse na to, by znów się w sobie zakochali są więc spore.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Napad na Adama zmusi go do ucieczki z Polski. Adam wyjedzie z Sarą i Jasiem?

W 1358 odcinku "Barw szczęścia" byli kochanowie spotykają się w parku razem ze swoimi dziećmi - mały Ksawerym (Bastian Węglewski) i Jasiem (Julian Wiszniewski). Pierwszy raz od powrotu Adama do Polski mają okazję spokojnie i szczerze porozmawiać. - Dobrze, że wróciłeś - przyznaje Kasia.

Adam jest zaskoczony jej słowami. W końcu w przeszłości bardzo ją skrzywdził. Teraz jednak przyszła pora na przeprosiny. - Dzięki, że tak mówisz, chociaż na twoim miejscu nie wiem czy chciałbym spotkać się z sobą drugi raz. Dużo myślałem o tobie. Nieźle ci zalazłem za skórę, zachowywałem się jak ostatni palant, przepraszam...

Patrz: Barwy szczęścia. Waleria odnajdzie się, ale straci pamięć

Kasia nie chowa jednak urazy. Związek z Adamem to dla niej już przeszłość. - Już dawno ci wybaczyłam. Poza tym mam nowe życie, jestem szczęśliwa.

- Chciałem wiedzieć co u ciebie. Słyszałem, że twój mąż umarł, było ci ciężko...
- Staram się patrzeć do przodu -
przyznaje Górka. - Poznałaś kogoś?
- To skomplikowane. Lepiej powiedz co u ciebie
- To skomplikowane, ciężko to wyjaśnić... -
stwierdza Adam, który chce być z Sarą, ale nie powiedział jej o romansie z Agnieszką.

To właśnie od Kasi dowiaduje się, że jego była kochanka jest w Polsce. Kilka miesięcy temu przyjechała z Londynu. Jeszcze tego samego wieczoru postanawia ją odwiedzić. Jakież jest jego zdziwnie kiedy zauważa, że Agnieszka jest w ciąży.

Tymczasem Sara i Basia (Sławomira Łozińska) martwią się, że Adam nie mówi im o wszystkim i że znów wyjedzie bez słowa.

Bartosz Jakubik w ostatnim wywiadzie przyznał, że jego bohater z "Barw szczęścia" będzie przeżywał miłosne rozterki. Nie tylko ze względu na Sarę i Agnieszkę, ale też na Kasię. Cały czas coś na rzeczy jest też z Kasią, za każdym razem, gdy Adam z nią rozmawia, miękną mu nogi. Niezdecydowany chłop - śmiał się aktor.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: