SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Powrót Adama do Polski. Adam chce być z Sarą, ale Agnieszka jest z nim w ciąży

Barwy szczęścia. Powrót Adama do Polski. Adam chce być z Sarą, ale Agnieszka jest z nim w ciąży

26.11.2015, godz. 20:10
Barwy szczęścia. Adam Jakubik (Bartosz Porczyk), Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Sara (Dominika Kimaty)
Barwy szczęścia. Adam Jakubik (Bartosz Porczyk), Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Sara (Dominika Kimaty) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Niespodziewany powrót Adama (Bartosz Porczyk) z serialu "Barwy szczęścia" uruchamia lawinę zdarzeń. Ciąża Agnieszki (Anna Dereszowska) poważnie komplikuje plany Adama. W 1356 odcinku "Barw szczęścia" Adam pojawia się w domu Grzelaków. Sara (Dominika Kimaty) cieszy się, że odzyskała ukochanego. Adam zapewnia, że chce z nią być. Wszystko zmienia się jednak kiedy w 1358 odcinku "Barw szczęścia" dowiaduje się, ze Agnieszka jest z nim w ciąży! Poza tym jest jeszcze Kasia Górka (Katarzyna Glinka)...

"Barwy szczęścia" odcinek 1356 - wtorek, 1.12.2015, o godz. 20.10 w TVP2

To Adam Jakubik jest ojcem dziecka Agnieszki Walczak z "Barw szczęścia". Blogerka modowa miała romans z Adamem jeszcze podczas pobytu w Londynie. Odbiła go Kasi Górce (Katarzyna Glinka) i przez długi czas była z nim szczęśliwa. Nagłe zniknięcie Adama sprawiło, że przyjechała do Polski, by go odnaleźć. I niedawno odkryła, że spodziewa się jego dziecka.

Zobacz: Barwy szczęścia. Łukasz zabierze Kasi syna Ksawcia!

Kiedy w 1356 odcinku "Barw szczęścia" Adam, bez zapowiedzi, zjawia się w domu Grzelaków cała rodzina szaleje ze szczęścia. Nic nie zwiastuje nadciągających kłopotów. Basia (Sławomira Łozińska), Sara i mały Jaś (Julian Wiszniewski) cieszą się, że Adam znów jest z nimi.

Na spacerze, w 1357 odcinku "Barw szczęścia", Jakubik wyznaje Sarze, że wrócił do kraju, bo chce ułożyć sobie z nią na nowo życie i być wreszcie ojcem dla Jasia. Ma sobie za złe, że przez tak długi czas nie był obecny przy synu. Zamierza jednak jednak wszystko naprawić. Ale to od Sary zależy jak długo zostanie w Polsce.

Patrz: Barwy szczęścia. Marta wraca z odwyku, ale znów zacznie pić? - ZWIASTUN

Jakubik zapewnia Basię, że nie musi się już ukrywać, bo na razie nic mu nie grozi. Matka Adama martwi się o bezpieczeństwo syna. Kryminalna przeszłość Adama już nie raz dawała o sobie znać. Po jego ostatnim zniknięciu wszyscy byli przekonani, że już więcej go nie zobaczą.

Sara i Basia martwią się, że Adam nie mówi im o wszystkim i że znów zniknie bez słowa. W końcu cały czas jest objęty programem ochrony świadków. Tymczasem od Kasi Górki (Katarzyna Glinka) Jakubik dowiaduje się, że w Polsce jest jego była dziewczyna - Agnieszka. Postanawia ją odwiedzić. Do spotkania byłych kochanków dochodzi w 1358 odcinku "Barw szczęścia".

Następnego dnia Agnieszka nie kryje swojej wściekłości na Kasię, że powiedziała Adamowi o jej powrocie do Polski. W 1359 odcinku "Barw szczęścia" była przyjaciółka Kasi przyznaje, że jest z nim w ciąży.

Ciężarna Agnieszka nie zamierza ukrywać przed Adamem, że będą mieli dziecko. Chce jednak wiedzieć dlaczego na kilka miesięcy zerwał z nią kontakt. Jakubik wyjaśnia, że musiał się ukrywać przed procesem. bo groziło mu śmiertelne niebezpieczeństwo. Agnieszka ma nadzieję, że nareszcie będzie szczęśliwa z ukochanym.

Kasia nie ma nic przeciwko, by Agnieszka i Adam znów byli razem, ale przecież jest jeszcze Sara, z którą Jakubik ma przecież syna. Ciężarna Walczak zdaje się jednak nie przejmować rywalką. A ponieważ Adam ukrywa przed Sarą fakt, że jest ojcem dziecka Agnieszki, to Kasia musi przywołać go do porządku. Adam musi wybrać z kim chce być - z Sarą czy z Agnieszką.

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: