SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kasia dowie się o ciąży Agnieszki. To Łukasz będzie ojcem?

Barwy szczęścia. Kasia dowie się o ciąży Agnieszki. To Łukasz będzie ojcem?

12.11.2015, godz. 13:48
Barwy szczęścia. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Kasia Górka (Katarzyna Glinka)
Barwy szczęścia. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Kasia Górka (Katarzyna Glinka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Ciąża Agnieszki (Anna Dereszowska) z serialu "Barwy szczęścia" przestaje być jej tajemnicą! Była przyjaciółka Kasi (Katarzyna Glinka), która zniszczyła jej związek z Łukaszem Sadowskim (Michał Rolnicki) jest w ciąży, ale wciąż nie wiadomo z kim. W 1350 odcinku "Barw szczęścia" przypadek sprawia, że Kasia dowiaduje się, że Agnieszka Walczak spodziewa się dziecka. I od razu podejrzewa, że to Łukasz będzie ojcem!

"Barwy szczęścia" odcinek 1350 - środa, 18.11.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Z kim Agnieszka Walczak z "Barw szczęścia" jest ojcem? Uważni widzowie na pewno wiedzą, że to nie Łukasz Sadowski jest ojcem dziecka Agnieszki. Bo choć były chłopak Kasi Górki od jakiegoś czas spotyka z blogerką modową, to nie przekroczyli jeszcze granic przyjaźni. Łukasz nie zdradził Kasi. Ona jest jednak przekonana, że z Agnieszką łączy go romans!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Łukasz zabierze Kasi syna Ksawcia!

Ma ku temu powody. Potajemne spotkania Łukasza i Agnieszki w ostatnim czasie stały się jeszcze częstsze. Jakby tego było mało Sadowski nie raz okłamał Kasię, by umówić się z jej dawną przyjaciółką. Kiedy Kasia zarzuciła mu, że ją zdradza, zamiast walczyć o ich związek i wszystko wyjaśnić, odszedł do Agnieszki.

O ciąży Agnieszki na razie wie tylko jej matka Judyta (Magdalena Kuta). Ale porzucona przez ukochanego Kasia w 1350 odcinku "Barw szczęścia" także odkrywa prawdę o błogosławiony stanie Agnieszki. W dniu, w którym zwierza się swojej przyjaciółce Marcie (Katarzyna Zielińska), że rozstała się z Łukaszem, bo jest prawie pewna, że Sadowski ma romans dowiaduje się także o ciąży Agnieszki.

Patrz: Barwy szczęścia. Klara i Hubert rozstaną się podczas wyjazdu nad morze - ZWIASTUN

Wszystko zaczyna jej się układać w logiczną całość - kłamstwa Łukasza, jego randki z Walczak, rozstanie i fakt, że Sadowski nawet nie wysilał się, by wyjaśnić Kasi, że z Agnieszką łączy go tylko bliska przyjaźń. Ciąża Agnieszki z "Barw szczęścia" jest dla Kasi oczywistym skutkiem zdrady Łukasza. Tyle tylko, że to nie on jest ojcem. Agnieszka urodzi bowiem dziecko Adama (Bartosz Porczyk)!


Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: