Wojenne dziewczyny 4 sezon odcinek 41. Irka (Marta Mazurek)

i

Autor: materiały prasowe TVP Wojenne dziewczyny 4 sezon odcinek 41. Irka (Marta Mazurek)

Wojenne dziewczyny 4 sezon, odcinek 41 - opis, streszczenie: Irka odrzuca miłość Olka. Marysia rozpoznana przez folksdojcza - ZWIASTUN

2021-09-26 12:21

"Wojenne dziewczyny" 4 sezon odcinek 41 w niedzielę, 26.09.2021, o godz. 20.15 w TVP1. "Wojenne dziewczyny" 4 sezon odcinek 41 streszczenie - Ewa jedzie do Hrubieszowa, aby namówić Marysię na udział we wspólnej akcji wysadzenia wiaduktu kolejowego. Na miejscu jest świadkiem wywózki przez Niemców polskich dzieci w nieznane miejsce. Marysia zastanawia się, czy wracać do Warszawy. Za jej głowę wciąż wyznaczona jest wysoka nagroda.

Jednak w Hrubieszowie też nie jest bezpieczna. Zostaje rozpoznana przez folksdojcza, który zawiadamia o jej kryjówce Gestapo. W ostatniej chwili dziewczynom udaje się wyjechać. Tymczasem w Warszawie Irka przygotowuje ładunki wybuchowe do wysadzenia wiaduktu. Spotyka się też z Olkiem, który wyznaje jej miłość. Jednak Irka nie jest jeszcze gotowa poddać się uczuciu, choć czuje do Olka coś więcej niż sympatię. Dziewczyny znów razem opracowują plan ataku na wiadukt.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze