Wojenne dziewczyny 2 sezon online odcinek 23 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

2018-05-20 19:59 oprac.ZetEs

"Wojenne dziewczyny" 2 odcinek 23 (odc. 10 w internecie online jest dostępny. "Wojenne dziewczyny" online odcinek 22 można obejrzeć za darmo na vod.tvp.pl dopiero po emisji w telewizji. "Wojenne dziewczyny" odcinek 22 premiera w telewizji TVP1 w niedzielę 20.05.2018, o godz. 20.10 w TVP1. Przed premierą w telewizji TVP1 23 odcinek "Wojennych dziewczyn" jest płatny. "Wojenne dziewczyny" odcinek 23 online - oto link:

Zobacz: "Wojenne dziewczyny" odcinek 23 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na vod.tvp.pl >>>

"Wojenne dziewczyny" 2 sezon odcinek 10 (odc. 23) - streszczenie, co się wydarzy?

Półprzytomny Witek (Michał Czernecki) zostaje przeniesiony z sali przesłuchań na Szucha do ambulatorium. Ciężko pobitego mężczyznę opatrują doktor Marszycki (Wojciech Majchrzak) i Andrzej (Sebastian Jasnoch), którego umieszczono tam jako lekarza funkcyjnego. Stefan (Tomasz Włosok) kontaktuje się z Margarethe (Katrin Buhring). Informuje ją, że Brodzki (Józef Pawłowski) sprawdza jego ucieczkę z oflagu. Prosi Niemkę, by nakazała zlikwidowanie osadzonego na Pawiaku porucznika Porębskiego, który może go zdemaskować.

Leokadia (Magdalena Czerwińska) zdobywa kontakt do folksdojczki Lewczyńskiej. Pracuje ona jako tłumaczka na Szucha i jest kochanką Dreslera (Adam Venhaus). Marszycki dowiaduje się od Porębskiego, że ucieczkę z oflagu zainicjował Stefan. Podczas spotkania z Marysią (Aleksandra Pisula) Lewczyńska podaje kwotę 400 tysięcy jako opłatę za uwolnienie Witka i Andrzeja. Ewka (Vanessa Alexander) dochodzi do wniosku, że tylko w kasynie można zdobyć tak dużą kwotę. Zamiary dziewczyny odgaduje krupier, który kolejny raz oferuje pomoc w pracy dla podziemia. Ewka z Marysią i Irką (Marta Mazurek) planują napad na kasyno. Czarna wtajemnicza w plan krupiera.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze