Wojenne dziewczyny 2 sezon online odcinek 21 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

2018-05-06 19:59

"Wojenne dziewczyny" 2 odcinek 21 (odc. 8) w internecie online jest dostępny. "Wojenne dziewczyny" online odcinek 21 można obejrzeć za darmo na vod.tvp.pl dopiero po emisji w telewizji. "Wojenne dziewczyny" odcinek 21 premiera w telewizji TVP1 w niedzielę 6.05.2018, o godz. 20.10 w TVP1. Przed premierą w telewizji TVP1 21 odcinek "Wojennych dziewczyn" jest płatny. "Wojenne dziewczyny" odcinek 21 online - oto link:

Zobacz: "Wojenne dziewczyny" odcinek 21 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na vod.tvp.pl >>>

"Wojenne dziewczyny" 2 sezon odcinek 8 (odc. 21) - streszczenie, co się wydarzy?

Stefan (Tomasz Włosok) mówi Irce (Marta Mazurek), że muszą uciekać z folwarku, gdzie nie są bezpieczni. Grudziński ostrzega ich, że do wsi zbliżają się Niemcy. Ukrywa oboje w stodole. Wkrótce na folwarku zjawiają się żandarmi. Gdy nie znajdują tam Irki i Stefana, rozstrzeliwują Grudzińskiego i jego pracowników, a następnie podpalają budynki gospodarcze.

Dyrektor szpitala przypomina Andrzejowi, że wiele ryzykuje, ukrywając Marysię (Aleksandra Pisula). By zapobiec plotkom i tragedii, lekarz oświadcza się dziewczynie. W kasynie Ewka (Vanessa Aleksander) niepostrzeżenie wyciąga portfel niemieckiego oficera. Po spisaniu danych z dokumentów, wsuwa go z powrotem do kieszeni mężczyzny. Widzą to niemieccy agenci. Dziewczynie pomaga krupier.

Kasia Wieleżyńska ucieka z zakonu i zjawia się w mieszkaniu Andrzeja. Gdy znajduje w łazience rzeczy Marysi, wściekła składa na nią donos. Andrzej zostaje aresztowany. Alfa informuje Witka (Michał Czernecki), że Powała nie wrócił z mikrofilmem. Mężczyzna wraz z Irką i Ewką zabierają rannego Kamila (Józef Pawłowski) do mieszkania Szczęsnej.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze