Wojenne dziewczyny 2 online ostatni odcinek 26 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

2018-06-03 18:59 oprac. Ag
Wojenne dziewczyny 2 odc. 24. Kamil (Józef Pawłowski), Ewka (Vanessa Aleksander)
Autor: vod.tvp.pl Wojenne dziewczyny 2 odc. 24. Kamil (Józef Pawłowski), Ewka (Vanessa Aleksander)

"Wojenne dziewczyny" 2 ostatni odcinek 26 (odc. 13) w internecie online jest dostępny. "Wojenne dziewczyny" online ostatni odcinek 26 można obejrzeć za darmo na vod.tvp.pl dopiero po emisji w telewizji. "Wojenne dziewczyny" odcinek 26 premiera w telewizji TVP1 w niedzielę 3.06.2018, o godz. 21.00 w TVP1. Przed premierą w telewizji TVP1 26 odcinek "Wojennych dziewczyn" jest płatny. "Wojenne dziewczyny" odcinek 26 online - oto link:

Zobacz: "Wojenne dziewczyny" ostatni odcinek 26 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na vod.tvp.pl >>>

"Wojenne dziewczyny" 2 odcinek 13 ostatni (odc. 26) - streszczenie, co się wydarzy?

Margarethe ( Katrin Buhring) oświadcza Stefanowi (Tomasz Włosok), że jest już dla niej bezużyteczny, skoro nie wiedział nic o planach porwania Schneidera. Mężczyzna, który został też zdemaskowany przez podziemie, postanawia uciec za granicę. Próbuje namówić Irkę (Marta Mazurek), by pojechała razem z nim.

Decyzją dowództwa Marysia (Aleksandra Pisula) ma wynegocjować wymianę Witka (Michał Czernecki), Andrzeja (Sebastian Jasnoch) i dwóch innych ważnych więźniów na Schneidera. Okazuje się, że stronę niemiecką reprezentuje Margarethe. Do wymiany dochodzi na kercelaku. Stefan podstępem zwabia Irkę do mydlarni, by ponownie spróbować przekonać ją do wspólnej ucieczki. Gdy na miejscu zjawia się Kamil (Józef Pawłowski), dochodzi między nimi do gwałtownej szarpaniny. Stefan sięga po broń.

 

Najnowsze