Wojenne dziewczyny 2 online odcinek 25 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

2018-06-03 18:59 oprac. Ag
Wojenne dziewczyny 2 odc. 25. Ewa (Vanessa Aleksander), Marysia (Aleksandra Pisula)
Autor: vod.tvp.pl Wojenne dziewczyny 2 odc. 25. Ewa (Vanessa Aleksander), Marysia (Aleksandra Pisula)

"Wojenne dziewczyny" 2 odcinek 25 (odc. 12) w internecie online jest dostępny. "Wojenne dziewczyny" online odcinek 25 można obejrzeć za darmo na vod.tvp.pl dopiero po emisji w telewizji. "Wojenne dziewczyny" odcinek 25 premiera w telewizji TVP1 w niedzielę 3.06.2018, o godz. 20.10 w TVP1. Przed premierą w telewizji TVP1 25 odcinek "Wojennych dziewczyn" jest płatny. "Wojenne dziewczyny" odcinek 25 online - oto link:

Zobacz: "Wojenne dziewczyny" odcinek 25 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na vod.tvp.pl >>>

"Wojenne dziewczyny" 2 odcinek 12 (odc. 25) - streszczenie, co się wydarzy?

Witek (Michał Czernecki), który odmawia podpisania folkslisty, ma zostać wywieziony do Auschwitz. Dzięki pomocy Lewczyńskiej (Emilia Komarnicka) Ewka (Vanessa Aleksander) po raz ostatni ma szansę porozmawiać z ukochanym. Nie udaje jej się skłonić go do zmiany zdania. Dla Witka jest to równoznaczne ze zdradą. W nocy Andrzej (Sebastian Jasnoch) i Witek wraz z innymi więźniami odjeżdżają z Pawiaka ciężarówką otoczoną przez esesmanów.

Kamil (Józef Pawłowski) udaje się w okolice folwarku Grudzińskiego (Marek Richter), żeby wyjaśnić sprawę znalezionego w lesie ciała. Identyfikuje Powałę (Cezary Łukaszewicz). Na zlecenie major Leokadii (Magdalena Czerwińska) Marysia (Aleksandra Pisula) jedzie do Lublina. Podając się za Niemkę, odbiera od Alberta Brauna ukryty w szmince raport o niemieckich planach dotyczących Lublina.

Moos, oficer wywiadu Rzeszy, proponuje jej wspólny powrót do Warszawy jego samochodem. Z pomocą odnalezionych wcześniej w mieście męża Mileny i jego brata dziewczyna uprowadza szpiega i jego kierowcę. Skrępowanych Niemców ukrywają w ziemiance w lesie. Tymczasem Milena rodzi syna. Stefan (Tomasz Włosok) prosi Irkę (Marta Mazurek) o spotkanie. Podczas ich rozmowy podjeżdża kierowca Brennera (This Maag) i oddaje strzały.

Najnowsze