Nie żyje Anna Grzeszczak-Hutek

i

Autor: archiwum Filmu / Forum

Anna Grzeszczak-Hutek nie żyje. Zmarła gospodyni kasiarza z Wojennych dziewczyn. Czy pojawi się w 5 sezonie serialu?

2022-06-20 20:21

Anna Grzeszczak-Hutek nie żyje. 73-letnia aktorka znana z roli gospodyni kasiarza w serialu „Wojenne dziewczyny” zmarła 16 czerwca 2022 roku po długiej walce z chorobą. Z tego względu już coraz rzadziej pojawiała się na serialowych i filmowych ekranach. Jako pierwszy o śmierci Anny Grzeszczak-Hutek poinformował Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, z którym aktorka była związana od lat, na swoim profilu na Facebooku. Zatem co dalej z jej rolą w „Wojennych dziewczynach”? Czy pojawi się także w 5 sezonie?

Anna Grzeszczak-Hutek nie żyje. Co pojawi się jeszcze w „Wojennych dziewczynach”?

Anna Grzeszczak-Hutek nie żyje. Zmarła 16 czerwca 2022 roku po długiej walce z chorobą. Jako pierwszy o śmierci aktorki poinformował Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi na swoim Facebooku i pożegnał aktorkę we wzruszającym wpisie.

- Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki z zespołu Hnny Grzeszczak-Hutek. Dziękujemy za wszystkie role i przyjaźń. Będzie nam Ciebie brakowało. Dyrekcja i Zespół Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka - czytamy na wpisie na Facebooku.

Anna Grzeszczak-Hutek miała 73-lata. Występowała przede wszystkim w filmach, w wielu hitowych produkcjach tj.: „Wołyń”, „Ida”, „Róża”, „Powidoki”, „Psy”, „Dom zły” czy „Barwy ochronne”, jak również grywała w serialach. Widzowie znali ją z roli gospodyni kasiarza w „Wojennych dziewczynach”, a także aktorka zagrała epizodycznie w: „Na Wspólnej”, „Apetycie na miłość”, „Samym życiu” czy „Kryminalnych”.

Czy Anna Grzeszczak-Hutek pojawi się w „Wojennych dziewczynach”?

Anna Grzeszczak-Hutek zadebiutowała w „Wojennych dziewczynach” w 2019 roku, gdzie zagrała gospodynię kasiarza. Jej rola była epizodyczna, gdyż aktorka zagrała tylko w jednym 36 odcinku „Wojennych dziewczyn” i od tego czasu nie widzieliśmy jej ponowie na ekranie, co wiązało się także z jej chorobą. Od 2021 roku Anna Grzeszczak-Hutek nie grała już w żadnych produkcjach serialowych i filmowych, więc wszystko wskazuje na to, że aktorka nie pojawi się już w 5 sezonie „Wojennych dziewczyn”, który także był kręcony już od w 2021 roku. Jej wątek zostanie wygaszony, a 5 sezon serialu najprawdopodobniej wróci do ramówki TVP jesienią 2022 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze