Nie żyje Anna Grzeszczak-Hutek

i

Autor: archiwum Filmu / Forum

Anna Grzeszczak-Hutek nie żyje. Zmarła gospodyni kasiarza z Wojennych dziewczyn. Czy pojawi się w 5 sezonie serialu?

2022-06-20 20:21

Anna Grzeszczak-Hutek nie żyje. 73-letnia aktorka znana z roli gospodyni kasiarza w serialu „Wojenne dziewczyny” zmarła 16 czerwca 2022 roku po długiej walce z chorobą. Z tego względu już coraz rzadziej pojawiała się na serialowych i filmowych ekranach. Jako pierwszy o śmierci Anny Grzeszczak-Hutek poinformował Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, z którym aktorka była związana od lat, na swoim profilu na Facebooku. Zatem co dalej z jej rolą w „Wojennych dziewczynach”? Czy pojawi się także w 5 sezonie?

Anna Grzeszczak-Hutek nie żyje. Co pojawi się jeszcze w „Wojennych dziewczynach”?

Anna Grzeszczak-Hutek nie żyje. Zmarła 16 czerwca 2022 roku po długiej walce z chorobą. Jako pierwszy o śmierci aktorki poinformował Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi na swoim Facebooku i pożegnał aktorkę we wzruszającym wpisie.

- Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki z zespołu Hnny Grzeszczak-Hutek. Dziękujemy za wszystkie role i przyjaźń. Będzie nam Ciebie brakowało. Dyrekcja i Zespół Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka - czytamy na wpisie na Facebooku.

Anna Grzeszczak-Hutek miała 73-lata. Występowała przede wszystkim w filmach, w wielu hitowych produkcjach tj.: „Wołyń”, „Ida”, „Róża”, „Powidoki”, „Psy”, „Dom zły” czy „Barwy ochronne”, jak również grywała w serialach. Widzowie znali ją z roli gospodyni kasiarza w „Wojennych dziewczynach”, a także aktorka zagrała epizodycznie w: „Na Wspólnej”, „Apetycie na miłość”, „Samym życiu” czy „Kryminalnych”.

Czy Anna Grzeszczak-Hutek pojawi się w „Wojennych dziewczynach”?

Anna Grzeszczak-Hutek zadebiutowała w „Wojennych dziewczynach” w 2019 roku, gdzie zagrała gospodynię kasiarza. Jej rola była epizodyczna, gdyż aktorka zagrała tylko w jednym 36 odcinku „Wojennych dziewczyn” i od tego czasu nie widzieliśmy jej ponowie na ekranie, co wiązało się także z jej chorobą. Od 2021 roku Anna Grzeszczak-Hutek nie grała już w żadnych produkcjach serialowych i filmowych, więc wszystko wskazuje na to, że aktorka nie pojawi się już w 5 sezonie „Wojennych dziewczyn”, który także był kręcony już od w 2021 roku. Jej wątek zostanie wygaszony, a 5 sezon serialu najprawdopodobniej wróci do ramówki TVP jesienią 2022 roku.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze