W rytmie serca. Niebezpieczna zabawa Barbary Kurdej-Szatan w drodze do Kazimierza - WIDEO

2019-08-09 6:51 sz
Barbara Kurdej-Szatan
Autor: Instagram Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan w drodze na plan serialu "W rytmie serca" wiele zaryzykowała dla reklamy na Instagramie. Jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce złamała przepisy ruchu drogowego i wszystko udokumentowała na swoim Instastory. Jadąc do Kazimierza bawiła się telefonem za kierownicą! Czy to przesada? Zobacz nagrania.

Gwiazda serialu "W rytmie serca" zaryzykowała za kierownicą

Barbara Kurdej-Szatan, znana między innymi z seriali "W rytmie serca" i "M jak miłość", na swoim Instagramie opublikowała niepokojącą relację. W drodze na plan położony w Kazimierzu wiele zaryzykowała bawiąc się telefonem w trakcie prowadzenia pojazdu. Pierwsze wideo pokazuje, jak gwiazda przyspieszając do 70 km/h wjeżdża na drogę szybkiego ruchu, jednocześnie reklamując jedną z popularnych marek samochodowych. 

Co dalej w serialu? Przeczytaj >>> W rytmie serca 5 sezon. Maria i Piotr będą razem! Adam na to pozwoli?

Wyświetl ten post na Instagramie.
#repost #kurdejszatam Post udostępniony przez @ repostpl

Tobie też zdarza się korzystać z telefonu za kierownicą? Sprawdź, jak robić to legalnie i bezpiecznie >>> Używanie telefonu podczas jazdy nie zawsze jest wykroczeniem. Kiedy można? WIDEO

Dalszy ciąg relacji aktorki "W rytmie serca" wyglądał podobnie. Barbara Kurdej-Szatan kontynuowała nagrywanie wideo w drodze do pracy. Według przepisów każda czynność związana z trzymaniem urządzenia w dłoni w trakcie jazdy łamie zapis 45 ust. 2 pkt. 1 ustawy "Prawo o ruchu drogowym". Zabawa komórką znacząco dekoncentruje i rozprasza kierującego pojazdem już podczas zwykłej rozmowy, nie wspominając o wybieraniu odpowiedniego filtra lub emotikony. Nie chodzi tu o punkty karne czy mandaty, lecz o bezpieczeństwo. Czy warto tak ryzykować dla chwili rozrywki? Oceńcie sami.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#repost #kurdejszatan Post udostępniony przez @ repostpl
Najnowsze