W rytmie serca 6 sezon, odcinek 74: Koszmar Marii uwięzionej w płomieniach! Czy Maria zginie?

2020-04-24 9:37 AHN

Maria Biernacka (Barbara Kurdej-Szatan) z serialu "W rytmie serca" stanie się przypadkową ofiarą zemsty wymierzoną w jej brata Karola (Antoni Królikowski). W 74 odcinku "W rytmie serca" 6 sezonu uwięziona w płonącym warsztacie, znajdzie się w śmiertelnej pułapce. Czy ratunek nadejdzie na czas? Czy Maria zginie?

"W rytmie serca" 6 sezon, odcinek 74 - niedziela, 26.04.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

Kłopoty finansowe Hosiewiczów i próby Karola (Antoni Królikowski) szukania ratunku w hazardzie doprowadziły w końcu do prawdziwej tragedii. Pech sprawił, że akurat gdy Maria (Barbara Kurdej-Szatan) odwiedzi warsztat brata, jeden z hazardzistów, którzy przegrali z nim w kasynie postanowi dokonać okrutnej zemsty popalając biznes młodego Horosiewicza.

Mężczyzna nie będzie świadomy tego, że w budynku znajdują się dwie kobiety. Maria i Elżbieta (Beata Ścibakówna) w kilka sekund znajdą się w pułapce bez wyjścia, a z każdą kolejną minutą szanse na wydostanie się będą maleć. Zdesperowanej Elżbiecie, mimo prób, nie uda się jednak uratować córki z płomieni.

Na ratunek ukochanej rzuci się Adam (Mateusz Damięcki), gdy tylko dowie się o wypadku. Rozpocznie się dramatyczna walka z czasem.

Najnowsze