W rytmie serca 6 sezon, odcinek 69: Szokujące wyniki badań Ewy! Szarek postrada zmysły

2020-03-22 13:26 sz
W rytmie serca 6 sezon, odcinek 69: Szokujące wyniki badań Ewy! Szarek postrada zmysły
Autor: Polsat W rytmie serca 6 sezon, odcinek 69: Szokujące wyniki badań Ewy! Szarek postrada zmysły

W 69 odcinku serialu "W rytmie serca" Ewa (Elżbieta Romanowska) pozna szokującą diagnozę lekarza! Razem z Szarkiem (Dariusz Toczek) spodziewają się pięcioraczków. W 69 odcinku policjant zrozumie, że ta sytuacja go przerasta. Co Ewa usłyszy od lekarza? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "W rytmie serca".

"W rytmie serca" 6 sezon odcinek 69 (odc. 4) - niedziela, 22.03.2020, o godz. 22.10 w Polsacie

Ewa z serialu "W rytmie serca" ma urodzić pięcioraczki! Szokujący wynik badania dogłębnie wstrząsnął przyszłymi rodzicami. Zaczęli gromadzić zapasy na narodziny gromadki maluchów.

Czytaj: W rytmie serca 6 sezon, odcinek 67: Ewa w ciąży! Urodzi pięcioraczki! Fatalna pomyłka na badaniu USG? - ZWIASTUN

W 69 odcinku "W rytmie serca" Szarek zacznie wariować. Obudzi się ze snu, w którym przyśni mu się piątka dzieci, w dodatku każde z wąsami Jakby tego było mało, przy śniadaniu Ewa zrobi mu jajecznicę z pięciu jajek. Wszystko zacznie widzieć pięciokrotnie. Również jego żona mocno odczuje presję z powodu ciąży. Zacznie przysłuchiwać się pacjentkom, które będą opowiadały straszne rzeczy o błogosławionym stanie...

Później w 69 odcinku zakochani wybiorą się na pierwsze oficjalne USG maluchów. Ginekolog będzie miał dla nich szokujące wieści. Ewa w "W rytmie serca" wcale nie urodzi pięcioraczków! Spodziewa się jednego dziecka. Szarek odetchnie z ulgą. Usłyszą jednak, że inna para wkrótce będzie miała piątkę pociech. Postanowią oddać im zgromadzone przez siebie zapasy. 

Najnowsze