W rytmie serca 5 sezon. Polsat ogłosił datę premiery. Adam i Maria rozdzieleni na zawsze - ZDJĘCIA

2019-09-27 11:23 Ag
W rytmie serca 5 sezon, odcinek 54. Maria (Barbara Kurdej-Szatan), Piotr (Filip Bobek
Autor: Polsat W rytmie serca 5 sezon, odcinek 54. Maria (Barbara Kurdej-Szatan), Piotr (Filip Bobek

"W rytmie serca" wraca na antenę Polsatu z opóźnieniem. Nowy 5 sezon "W rytmie serca" będzie emitowany od niedzieli, 20.10.2019. Data premiery serialu w jesiennej ramówce została przesunięta z początku września na końcówkę października. Ale fani "W rytmie serca" mogą być pewni, że kolejna 5 seria dostarczy im sporo emocji. Zwrot nastąpi zwłaszcza w wątku Marii (Barbara Kurdej-Szatan), Adama (Mateusz Damięcki) i Piotra (Filip Bobek).

"W rytmie serca" 5 sezon nowe odcinki od niedzieli, 20.10.2019, w telewizji Polsat

Polsat kazał sporo czekać na 5 sezon "W rytmie serca"! Nowe odcinki miały wystartować już na początku września, wraz ze startem jesiennej ramówki. Ostatecznie data premiery 5 serii "W rytmie serca" została przesunięta na końcówkę października. Premierowy, 53 odcinek "W rytmie serca", widzowie zobaczą dopiero w niedzielę, 20.10.2019!

Sprawdź też: W rytmie serca. Niebezpieczna zabawa Barbary Kurdej-Szatan w drodze do Kazimierza - WIDEO

Co wydarzy się w 5 sezonie "W rytmie serca"?

Początek 5 serii "W rytmie serca" wyjaśni dlaczego Maria i Adam zniknęli z Kazimierza Dolnego w finałowym odcinku poprzedniego sezonu.

W obawie o własne życie Marysia i Żmuda musieli się ukryć, a następnie rozdzielić. Lekarz wyruszy na misję, którą przerwie jednak porwanie! Jego ukochana tymczasem nadal nie będzie umiała wybrać pomiędzy Adamem, a Piotrem, z którym nie przestanie potajemnie się spotykać.

W nowych odcinkach "W rytmie serca" pech nie opuści też Ewy (Elżbieta Romanowska) i Szarka (Dariusz Toczek). Ich pierwszy ślub się nie odbył, ze względu na zaginięcie Adama i Marii, a na drugim, tuż przed ceremonią pojawi się chłopiec, który twierdzi, że jest … synem pana młodego.

Niemałe zawirowania w 5 sezonie "W rytmie serca" czekają też ciężarną Agnieszkę (Magdalena Kumorek). Ponieważ w tym ważnym momencie życia będzie wspierał jej prawdziwy ojciec, ksiądz Stanisław (Mariusz Bonaszewski), całe miasteczko zacznie ich podejrzewać ich o romans! Czy duchowny wyzna prawdę o swojej relacji z Agnieszką?

Nowi bohaterowie w 5 sezonie "W rytmie serca"

W kolejnej serii "W rytmie serca" w malowniczym Kazimierzu Dolnym nie zabraknie nowych bohaterów. Pojawi się dociekliwa dziennikarka Ilona (Katarzyna Sowińska), nowy policjant (Arkadiusz Smoleński), a także youtuberka Kira (Julia Wróblewska). Do miasteczka przyjedzie też Irena (Agnieszka Wagner), do której mocniej zabije serce jednego z bohaterów.

Najnowsze