W rytmie serca 5, odcinek 53: Skandal na ślubie Ewy i Szarka. Syn pana młodego w kościele - ZWIASTUN

2019-10-20 15:58 Ag
W rytmie serca 5 sezon odc. 53. Ewa (Elżbieta Romanowska)
Autor: Polsat W rytmie serca 5 sezon odc. 53. Ewa (Elżbieta Romanowska)

Nowy 5 sezon "W rytmie serca" zacznie się od skandalu na ślubie Ewy (Elżbieta Romanowska) i Szarka (Dariusz Toczek). Akcja 53 odcinka "W rytmie serca" rozpocznie się pół roku po wydarzeniach z finału poprzedniej serii. Ewa oraz Szarek zjawią się w kościele w Kazimierzu Dolnym, by wziąć w końcu wymarzony ślub, jednak tuż przed ceremonią na ich drodze ktoś się pojawi. Uroczystość zakłóci też chłopiec, Iwo, który w 53 odcinku "W rytmie serca" ujawni, że jest synem pana młodego. Zobaczcie ZWIASTUN.

"W rytmie serca" 5 sezon odcinek 53 (odc. 1) - niedziela, 20.10.2019, o godz. 22.05 w Polsacie

Pierwszy ślub Ewy i Szarka w "W rytmie serca"  nie doszedł do skutku, czy za drugim razem zakochanym uda się wreszcie powiedzieć "tak"? W 53 odcinku "W rytmie serca" pół roku po zaginięciu Marii (Barbara Kurdej-Szatan) i Adama (Mateusz Damięcki), w drodze do kościoła, narzeczeni usłyszą o dramatycznych wydarzeniach w Kazimierzu Dolnym.

Ale prawda będzie taka, że nadal "oficjalnie" zaginieni Marysia i Żmuda w rzeczywistości zostaną objęci programem ochrony świadków i będą ukrywać się przed mafią. Ona ze swoim synem Grzesiem (Borys Wiciński) zamieszka w Warszawie, gdzie będzie potajemnie spotykać się z Piotrem (Filip Bobek), a ona wyjedzie na misję do Afryki.

Nie przegap: W rytmie serca. Niebezpieczna zabawa Barbary Kurdej-Szatan w drodze do Kazimierza - WIDEO

Kiedy w 53 odcinku "W rytmie serca" Ewa i Szarek dotrą w końcu do kościoła i staną przed ołtarzem nagle pojawi się nieproszony gość. Ceremonię zakłóci wyznanie małego chłopca, Iwa, który wyjaśni, że Sebastian jest jego ojcem, a żeniąc się z Ewą rozbija jego rodzinę. Czy Ewa i Szarek wezmą ślub?

Chwilę później nastąpi cała seria tragicznych wydarzeń! A finał będzie taki, że Ewa już na przyjęciu weselnym zacznie tańczyć na stole, a później trafi do szpitala!

Najnowsze