W rytmie serca 2, odcinek 24: Adam dowie się, że Weronika jest w ciąży! To jego dziecko?

2018-04-29 22:28 ZetEs

Z kim Weronika (Maria Dębska) z serialu "W rytmie serca" jest w ciąży? Życie Adama (Mateusz Damięcki) wywróci się do góry nogami. Chociaż z Marysią (Barbara Kurdej-Szatan) układa mu się tak dobrze, jak nigdy wcześniej, to jedna informacja od Weroniki (Maria Dębska) zniszczy ich sielankę. W 24 odcinku "W rytmie serca" dowie się, że jego była dziewczyna jest w ciąży. Czy to on jest ojcem jej dziecka?

"W rytmie serca" 2 sezon odcinek 24 (odc. 11) - niedziela, 6.05.2018, o godz. 20, Polsat

W 24 odcinku "W rytmie serca" z pozoru zamieszkanie razem z Marią będzie wydawało się najlepszą decyzją, jaką mogli podjąć rodzice Grzesia (Borys Wiciński). Niestety, ale ich raj na ziemi zostanie zakłócony przez ducha przeszłości! Weronika w 24 odcinku "W rytmie serca" oznajmi Żmudzie, że jest w ciąży.

Lekarz będzie przerażony: - To ja jestem ojcem?
- Tak. Nie ma wątpliwości... Adam, ja nie wiedziałam, ale... Już chcę - oznajmi policjantk 24 docinku "W rytmie serca". - Chcę tego dziecka. To będzie trudne, ale chcę...

W międzyczasie Maria ponownie spotka się z Beniaminem (Kamil Kula) podczas wyjazdu do Lublina. Studentka jak księżniczka zostanie powitana bukietem kwiatów... - Nie przeszkadza mi, jeśli z kimś się widujesz. Zapraszam na przyjacielską kolację! Jeśli zamieni się w randkę, to wtedy będziemy się martwić! - usłyszy Marysia w 24 odcinku "W rytmie serca".

Czy związek Marii i Adama z "W rytmie serca" przetrwa taką próbę wytrzymałości? Nie wygląda to dobrze!

Nie przegap: Śmierć w serialu W rytmie serca! Bogdan Gancarz nie żyje - ZDJĘCIA

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku

Grillowana karkówka może się znudzić. A gdyby tak zrobić szaszłyki? Znasz przepis?

Najnowsze