Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski znowu razem

2018-02-27 19:00 emagu

Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski grali uwielbiane przez fanów "Na dobre i na złe" małżeństwo Burskich. Po latach znów będą mieli okazję zagrać razem, tym razem w Polsacie. W 2 sezonie "W rytmie serca" Olga (Małgorzata Foremniak) spotka na ulicy Edwarda (Artur Żmijewski), którego pochowała 9 lat temu! Czy w nowych odcinkach "W rymie serca" Edek zdradzi dlaczego sfingował swoją śmierć?

"W rytmie serca" 2 sezon, odcinek 14, w niedzielę 4.03.2018 o godzinie 20.00 w Polsacie

To dopiero gratka dla fanów seriali! Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski grali w "Na dobre i na złe" uwielbiane przez widzów małżeństwo. Zosia i Kuba Burscy zdecydowali się jednak na wyjazd do Berlina. Tym samym aktorzy zniknęli z ekranu TVP2.

Teraz Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski znów zagrają parę! W 2 sezonie "W rytmie serca" ekranowa Olga pojedzie do Warszawy i zauważy na ulicy swojego partnera, który zmarł 9 lat temu! Kobieta będzie w szoku i ciężko będzie jej w to uwierzyć... Olga będzie zaniepokojona do tego stopnia, że wynajmie dwóch mężczyzn do rozkopania grobu zmarłego Edwarda. - Zastanawiam się czy jestem przy zdrowych zmysłach. Człowiek nie żyje od 9 lat i nagle idzie po drugiej stronie ulicy. Musiałam to sprawdzić! - zacznie się tłumaczyć Olga, gdy na cmentarz przyjedzie zaalarmowana policja.

Po przesłuchaniu w mieszkaniu Olgi będzie już na nią czekać Edek. Wilczyński przed laty rozkochał w sobie Olgę, a potem oszukał. Dlaczego sfingował swoją śmierć? Nowe odcinki "W rytmie serca"2 zapowiadają się emocjonująco!

Czytaj: Na dobre i na złe. Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski wrócą do serialu? Zosia i Kuba znów w Leśnej Górze

Sprawdź: W rytmie serca 2 sezon. Edward zabije Bogdana?

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg - Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? ZDJĘCIA

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na FACEBOOKU!

Najnowsze