Rodzinka.pl. Wiktoria Gąsiewska wróciła do Adama Zdrójkowskiego. Zakochani znów razem, ale już we troje!

2018-07-19 11:33 Ag
Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski
Autor: Instagram Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski

Zakochani z serialu "Rodzinka.pl" wrócili do siebie. Ostatnie tygodnie były wyjątkowo trudne dla miłości nastoletnich gwiazd. Wiktoria Gąsiewska (19 l.) zostawiła swojego chłopaka Adama Zdrójkowskiego (18 l.) i wyjechała na wakacje z innym. Spędziła szalony czas w Hiszpanii w towarzystwie przystojnego aktora z "Na Wspólnej". Rozłąka trwała długo, ale gwiazdy "Rodzinki.pl" znów są razem. Już nie tylko we dwoje. Na romantycznym zdjęciu pozują we trójkę.

"Rodzinka" 13 sezon nowe odcinki od września 2018 w TVP2

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w serialu "Rodzinka.pl" jako Agata i Kuba Boski długo byli razem, ale rozdzieliła ich Paula (Julia Wieniawa). W życiu prywatnym związek pary nastolatków ma się dobrze. Gwiazdy "Rodzinki.pl" ogłosiły, że są razem w 2017 roku. I od tego czasu wcale nie kryją się ze swoją miłością. Obydwoje zapewniają, że uczucie jest głębokie i szczere. A dowodem mają być wspólne zdjęcia, pełne czułości... 

Miłość, która ich połączyła pozwala im jednak wprowadzać zdrowy dystans. Nastoletni aktorzy z "Rodzinki.pl" nie są do siebie przywiązani jak papużki nierozłączki. Dowód? Spędzają wakacje osobno. Dlaczego nie wyjechali razem?

Wiktoria Gąsiewska razem z innym przystojniakiem, bratem Mateuszem Gąsiewskim, który gra Dominika w "Na Wspólnej", bierze udział w promocji akcji obozów młodzieżowych i w ciągu ostatnich kilku tygodni wypoczywała w różnych miejscach. Była m.in. w Turcji i Hiszpanii. A Adam Zdrójkowski został sam w Warszawie.

A smok rośnie i rośnie 🐉 Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski)
😁 Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Teraz jednak wszystko wróciło do normy. Zakochani na Instagramie pochwalili się pierwszym wspólnym zdjęciem po długiej rozłące. Pozują na nim we troje. Kto im towarzyszy? Ulubione zwierzątko - jaszczurka. Oczywiście Gąsiewska i Zdrójkowski zadbali o to, by zdjęcie pokazywało jak bardzo się kochają.

Najnowsze