Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska kusi ciałem, ale to jedno wielkie oszustwo

2019-06-22 7:10
Małgorzata Kożuchowska
Autor: Instagram Małgorzata Kożuchowska

Z okazji oficjalnego startu lata Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się prawdziwie wakacyjnym zdjęciem. Pręży ciało przed obiektywem w obcisłym stroju kąpielowym. Szkoda tylko, że to jedna wielka ściema! Jedna z internautek trafiła w sedno, gdy zapytała serialową Natalię Boską z "Rodzinki.pl" kiedy to zdjęcie zostało zrobione. Odpowiedź Was zaskoczy!

Małgorzata Kożuchowska kusi ciałem 

Małgorzata Kożuchowska ma 48 lat i jest mamą uroczego Jasia. Ma jednak ciało nastolatki, co często pokazuje na ściankach, w serialach i choćby na instagramowych zdjęciach. Tym razem jednak nie udało jej się oszukać fanów.

Z okazji oficjalnego startu wakacji aktorka opublikowała odważne zdjęcie w obcisłym kostiumie kąpielowym. Jedna z jej fanek od razu zapytała, sprzed ilu lat jest to zdjęcie. Małgorzata Kożuchowska bez owijania w bawełnę odpowiedziała, że sprzed ośmiu! 

"I tak ma Pani boską figurę! Pozazdrościć" - skomentowała ciekawska internautka. Inni nawet nie zauważyli, że to zdjęcie z przeszłości. Pytają np. gdzie mogą kupić taki sam kostium kąpielowy! 

I choć to zdjęcie można nazwać drobnym oszustwem, to trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że ciała Małgorzacie Kożuchowskiej zazdroszczą nawet nastolatki! A przypominamy, że w premierowym sezonie "Rodzinki.pl" Natalia Boska będzie już babcią! 

ZOBACZ>>> Rodzinka.pl 15 sezon. Oto córka Magdy i Tomka! Pierwsze zdjęcie najmłodszej Boskiej. Jakie imię wybrali?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Chcę to!!! #upał #hot#kiedyśtam Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)
Najnowsze