Oskarżają Julię Wieniawę, że robi karierę przez łóżko. Aktorka STANOWCZO odpowiada

2018-07-21 14:30 Ag
Julia Wieniawa
Autor: AKPA Julia Wieniawa

Julia Wieniawa ma zaledwie 19 lat, ale już jest jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Stało się o niej głośno dzięki roli Pauli w serialu "Rodzinka.pl". Jako dziewczyna Kuby Boskiego (Adam Zdrójkowski) pokazała, że potrafi być zadziorna, temperamentna i nie daje sobie narzucić czyjegoś zdania. Mimo to Julia Wieniawa nie chce być postrzegana jako aktoreczka z telewizji. Twierdzi, że nie zrobiła kariery przez łóżko, a jej związek ze starszym o 10 lat Antonim Królikowskim jest prawdziwy i szczery.

"Rodzinka.pl" 13 sezon nowe odcinki od września 2018 w TVP2

Julia Wieniawa to obecnie najgorętsze nazwisko w polskim show-biznesie. Dziewczyna Antka Królikowskiego gra w serialach "Rodzinka.pl", "W rytmie serca" oraz główną rolę w nowej produkcji "Nie czekaj". Poza tym wystąpiła w filmach "Kobiety mafii" i "Kobieta sukcesu". Jest twarzą wielu kampanii reklamowych, a jej związek z Królikowskim kwitnie w najlepsze. Para jest ze sobą od początku 2017 roku.

W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Viva!" zapewniła, że nie osiągnęła sukcesu z dnia na dzień. - Od dawna ciężko pracuję... Dodała, że jest jej przykro gdy ludzie postrzegają ją głównie jako Paulę z "Rodzinki.pl" i dziewczynę słynnego aktora. Mimo, że jej kariera nabrała tempa dopiero gdy zaczęła bywać z ukochanym na czerwonym dywanie to Julia Wieniawa oburza się gdy słyszy oskarżenia, że nie byłaby tak zapracowana gdyby nie eksponowała tej miłości.

- W Polsce jest dużo młodziutkich aktorek, takich jak ja czy na przykład Julka Wróblewska, ludzie nie byli przygotowani na to, że odniesiemy sukces. Wiele osób twierdzi, że to kariera przez łóżko... Albo że mam jakieś znajomości. Ludzie są źli, że tak szybko udało mi się osiągnąć sukces - żaliła się 19-latka.

Jedno jest pewne, Julia Wieniawa docenia fakt, że dzięki "Rodzince.pl" dołączyła do pierwszej ligii młodych aktorek. Wystąpi w kolejnym 13 sezonie, który już jesienią 2018 w TVP2.

Przesyłamy duuużo słońca i energii! ???? Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)
Sezon rozpoczęty! Pozdrawiamy znad Bałtyku?????? #niedzielabezhandlu?????? Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)
Najnowsze