Rodzinka.pl. Adam Zdrójkowski nie płacze za Wiktorią Gąsiewską! To zdjęcie mówi wszystko -

2018-07-06 8:58 Ag
Adam Zdrójkowski na Instagramie
Autor: Instagram Adam Zdrójkowski na Instagramie

Młode gwiazdy serialu "Rodzinka.pl" rozstały się i spędzają wakacje osobno! Wiktoria Gąsiewska (19 l.) wyjechała do Hiszpanii, a w tym czasie Adam Zdrójkowski (18 l.) został w Warszawie. Jak serialowy Kuba z "Rodzinki.pl" znosi rozłąkę z ukochaną? Na Instagramie aktorka pojawiło się zdjęcie, które wskazuje na to, że wcale nie rozpacza. Wręcz przeciwnie! Świetnie się bawi bez Wiktorii Gąsiewskiej.

"Rodzinka.pl" 13 sezon nowe odcinki od września 2018 w TVP2

Zakochani z serialu "Rodzinka.pl" także w życiu prywatnym poczuli do siebie coś więcej. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski ogłosili, że są razem w 2017 roku. I od tego czasu wcale nie kryją się ze swoją miłością. Czy ich związek to coś poważnego, czy tylko przelotna miłostka? Para nastolatków zapewnia, że ich uczucie jest głębokie i szczere. A dowodem mają być wspólne zdjęcia, pełne czułości...

To jednak nie zmienia faktu, że aktorzy z "Rodzinki.pl" spędzają wakacje osobno. Dlaczego nie wyjechali razem? Wiktoria Gąsiewska razem z bratem Dominikiem bierze udział w promocji akcji obozów młodzieżowych i wypoczywa obecnie w Hiszpanii. A Adam Zdrójkowski został sam w Warszawie.

Na nudę i tęsknotę jednak nie narzeka. Dowód? Serialowy Kuba z "Rodzinki.pl" właśnie pokazał takie zdjęcie na Instagramie. Z twarzy Zdrójkowskiego nie znika uśmiech. Fotkę podpisał - "Słomiani Wdowce :) #boloilolo". Internauci zauważyli nawet, że bez ukochanej Wiktorii aktor może sobie pozwolić na dużo więcej luzu i bałaganu w mieszkaniu.

Słomiani Wdowce 👴🏼👴🏻 #boloilolo Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski)
Kiedy znajdziemy się na zakręcie co z nami będzie? 🌹 #zżyciakuby Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski)
🏝☀️ Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)
16.06.18 💑 Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)
Najnowsze