Rodzinka.pl 15 sezon, odcinek 277: Wpadka Natalii. Zrani uczucia Ludwika i powie, że zwariował

2019-11-24 14:13 sz
Rodzinka.pl 15 sezon, odcinek 277: Wpadka Natalii. Zrani uczucia Ludwika i powie, że zwariował
Autor: tvp vod Rodzinka.pl 15 sezon, odcinek 277: Wpadka Natalii. Zrani uczucia Ludwika i powie, że zwariował

Natalia (Małgorzata Kożuchowska) z serialu "Rodzinka.pl" w 277 odcinku zaliczy niezłą wpadkę. Zauważy zniknięcie zdjęć z albumu rodzinnego i zacznie szykować się do awantury, kiedy Ludwik (Tomasz Karolak) wyjaśni tajemnicę zaginionych fotografii. Boska w 277 odcinku nie spodziewa się romantycznego gestu i go nie odwzajemni! Wyzwie męża od wariatów. Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Rodzinka.pl".

"Rodzinka.pl" 15 sezon odcinek 277 - niedziela, 24.11.2019, o godz. 16.25 w TVP2

W 277 odcinku serialu "Rodzinka.pl" Natalia zacznie awanturować się o zaginione zdjęcia z rodzinnego albumu. Siedząc z Ludwikiem na kanapie pokaże mu, których fotografii brakuje - pech sprawi, że jej ulubionych!

- Po prostu wszystko w tym domu ginie, nikt w tym domu niczego nie uszanuje!
- Ja je mam. Mówię, że ja je mam. Wziąłem sobie - powie po chwili milczenia Ludwik. Natalia w 277 odcinku spyta po co mu one. - Bo jak jadę do Poznania, to opieram o lampkę i sobie patrzę...
- Zwariowałeś!
W serialu "Rodzinka.pl" Natalia zrobi głupią minę.
- Patrzę i widzę, jaką mam wspaniałą żonę. (...) A ty masz moje zdjęcie w pracy? - Boski odbije piłeczkę i jego żona zblednie.
- Nie no, po co?
- Żebym był zawsze z tobą.

To będzie cios prosto w serce! Natalia w serialu "Rodzinka.pl" najpierw zrani jego uczucia, a potem doprowadzi męża do szału robiąc z niego chłopca na posyłki. 

Najnowsze