Rodzinka.pl 15 sezon. Natalia szczęśliwą babcią! Wnuczka odmieni Boską? Wreszcie przestanie się drzeć?

2019-06-30 14:13 Ag
Rodzinka.pl 15 sezon. Tomek (Maciej Musiał), Natalia (Małgorzata Kożuchowska)
Autor: Instagram Rodzinka.pl 15 sezon. Tomek (Maciej Musiał), Natalia (Małgorzata Kożuchowska)

Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska) z serialu "Rodzinka.pl" przejdzie zaskakującą metamorfozę. W nowym 15 sezonie "Rodzinki.pl" widzowie nie tylko zobaczą jak odmieniona Natalia sprawdza się w roli babci córki Tomka (Maciej Musiał) i Magdy (Olga Kalicka), ale także zmieni fryzurę - będzie miała znacznie dłuższe blond włosy i zdecyduje się na inny sposób uczesania... Jest też szansa, że babcia Boska w kolejnych odcinkach "Rodzinki.pl" jesienią 2019 za sprawą wnuczki stanie się spokojniejsza i przestanie się tak drzeć.

"Rodzinka.pl" 15 sezon nowe odcinki od września 2019 w TVP2

Krzyk Natalii Boskiej z "Rodzink.pl" słychać w prawie każdym odcinki. Żadna z bohaterek serialu nie drze się tak jak Natalia. Często u kresu wytrzymałości psychicznej wpada w szał z powodu wybryków synów czy męża Ludwika (Tomasz Karolak). Czy w nowym 15 sezonie "Rodzinki.pl" to się zmieni? Jest na to spora szansa, bo przecież w domu Boskich pojawi się dziecko - malutka córka Tomka i Magdy.

Na punkcie wnuczki oszaleje nie tylko Ludwik, ale także Natalia oraz rodzice Magdy (Agnieszka Wosińska, Krzysztof Dracz), którzy teraz jeszcze częściej będą gościć u Boskich na rodzinnych spotkaniach.

"Pracujemy ciężko, żebyście w jesienne piątkowe wieczory mieli dobre humory" - podpisała jedno ze zdjęć na Instagramie Małgorzata Kożuchowska. I od razu pojawiły się pytania jak wnuczka Boskich zmieni ich życie i Natalię. Fani "Rodzinki.pl" chcą wiedzieć czy Natalia przestanie się tak wreszcie wydzierać.

QUIZ: W podróży po polskich serialach. Jak uważnie je oglądasz?

"Mam jedną prośbę...czy Boska może mniej się drzeć w kolejnym sezonie?"
"Co za dużo... kiedyś było śmieszne teraz denerwuje. Jakby każda babka w domu tylko japę darła. Ja tak nie mam..."
"Też mam taką prośbę. Niech tam pokreślą w scenariuszach i dopiszą...Boska, więcej spokoju i opanowania"
"Dołączam się do prośby. Śledzę ten serial od samych początków i z utęsknieniem czekam na każdy kolejny odcinek, mimo to krzyki Boskiej na dłuższą metę stają się męczące"

To tylko niektóre z apeli do produkcji "Rodzinki.pl" i Małgorzaty Kożuchowskiej, by jej bohaterka się trochę bardziej wyciszyła. Sama aktorka odpowiedziała, że nie wie jeszcze jak wnuczka wpłynie na zachowanie i temperament Natalii. W jednym z komentarzy pod inny postem zasugerowała, że to nie BOSKA jednak NIE BĘDZIE BABCIĄ, bo córka Magdy to nie dziecko Tomka >>> Wygląda jednak na to, że zarówno Natalia jak i matka Magdy będą pomagać młodym rodzicom w opiece nad córką.

Najnowsze