Olga Kalicka zniknie z Rodzinki.pl? Dostała pracę w show Polsatu

2018-06-21 9:43 Ag
Rodzinka.pl 12 sezon. Tomek (Maciej Musiał), Magda (Olga Kalicka)
Autor: Instagram Rodzinka.pl 12 sezon. Tomek (Maciej Musiał), Magda (Olga Kalicka)

Olga Kalicka w serialu "Rodzinka.pl" już od siedmiu lat gra dziewczynę Tomka (Maciej Musiał). Co prawda para co jakiś czas się rozstawała i schodziła, ale Magda mniej lub bardziej była obecna w życiu najstarszego syna Boskich. Czy w kolejnym 13 sezonie "Rodzinki.pl" Magda wciąż będzie z Tomkiem? 24-letnia aktorka właśnie kręci serial w Rosji, a oprócz tego dostała bardzo kuszącą propozycję od producentów show Polsatu. Czy dla nowego programu Olga Kalicka odejdzie z "Rodzinki.pl"?

"Rodzinka.pl" 13 sezon nowe odcinki od września 2018 w TVP2

Olga Kalicka popularność zdobyła rolą Magdy w serialu "Rodzinka.pl"! Trzy lata temu zaczęła grać także Justynę w "M jak miłość", a kilka miesięcy temu rozpoczęła pracę na planie rosyjskiego serialu "Boris Godunov". Młoda aktorka nie narzeka więc na brak zajęć. Co więcej, mimo tak napiętego zawodowego grafika zgodziła się wziąć udział w nowym tanecznym show Polsatu "World of dance".

Jak podaje "Fakt" Olga Kalicka zostanie prowadzącą "World of dance". Ten program pojawi się w jesiennej ramówce Polsatu i ma szansę stać się wielkim hitem. Dla aktorki będzie to więc nie lada wyzwanie. Jurorami show zostali oficjalnie: Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał "Roofi" Kamiński.

Czy nowa praca Olgi Kalickiej poza planem "Rodzinki.pl" oznacza konieczność odejścia z serialu? Nic z tych rzeczy. Jakiś czas temu aktorka napisała na Instagramie, że nie zrezygnuje z roli Magdy. "Pracujemy razem od 7 lat i nadal nam się nie znudziło!" - napisała pod zdjęciem z Maciejem Musiałem.

Olga Kalicka w rozmowie z portalem przeambitni.pl pochwalił się, że gra w Rosji. - Scenariusz nie jest jakimś wielkim sekretem, bo to jest serial historyczny. Moja postać nazywa się Maryna Mniszech. Była carycą i była Polką, o czym w ogóle zapominamy. Zresztą ja tego z lekcji historii też nie pamiętałam, natomiast Rosjanie o tej Polce pamiętają, bo była dosyć kontrowersyjną postacią w historii. Miała za mężów dwóch carów, była pierwszą kobietą w historii Rosji, która była carycą. (...) To jest projekt w pełni kostiumowy. Na pewno jest to wielkie wyzwanie, ponieważ jest w pełni po rosyjsku (...) Jestem jedyną Polką w obsadzie - powiedziała.

Gwiazda "Rodzinki.pl" ujawniła, że nowe projekty zawodowe nie oznaczają, że wycofuje się z serialu. Na pewno też nie zniknie z "M jak miłość". - Nie, loty są takie krótkie. To wcale nie jest tak daleko, więc będę sobie tak latać. Polubiłam samoloty! (...) Tak będę się pojawiać, także nie martwcie się - dodała.

Najnowsze