Julia Wieniawa z Rodzinki.pl do innego serialu TVP2. Kogo zagra?

2019-01-22 10:33 emagu
Julia Wieniawa - hotplota.pl
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Julia Wieniawa odejdzie z „Rodzinki.pl” do innego serialu TVP2? Młoda gwiazda sprytnie wykorzystuje swoje pięć minut i przyjmuje kolejne role. Widzieliśmy ją już w „W rytmie serca”, a wkrótce Polsat wyemituje nowy serial z jej udziałem „Zawsze warto”. To jednak nie koniec. Ekranowa Paula z „Rodzinki.pl” wystąpi w 2 sezonie „Za marzenia”! Kogo zagra? Zobaczcie zdjęcia z planu.

Julia Wieniawa w serialu "Za marzenia"

Julia Wieniawa z niepozornej Pauli w „Rodzince.pl” wyrosła na prawdziwą gwiazdę. Telewidzowie chętnie oglądają ją w nowych produkcjach – także tych pełnometrażowych. Aktorka nie marnuje czasu i przyjmuje nowe role. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w roli Alex w „Rytmie serca”, ale to dopiero początek.

Aktorka umieściła na Instagramie zdjęcie z planu "Za marzenia". Wiadomo już, że zagra vlogerkę i pojawi się w kilku odcinkach. Premierowe odcinki "Za marzenia"2 zobaczymy już na początku marca w TVP2. Na ekranie pojawią się też inne dobrze znane Wam gwiazdy - m.in. Anna Mucha jako Miss Gabi i Jakub Wesołowski jako Adam. 

Julia Wieniawa wkrótce została też gwiazdą w Polsacie. W serialu "Zawsze warto" wcieli się w rolę 22-letniej Ady, która wyszła za mąż jako nastolatka. Jej partner zniknął, zostawiając ją z dzieckiem i setkami tysięcy zaciągniętych kredytów. Ada będzie próbowała wyjść z tej trudnej sytuacji i zawalczyć o lepszą przyszłość dla siebie i swojego syna. Przez to będzie miała nawet problemy z prawem!

Julia Wieniawa Zawsze warto
Autor: materiały prasowe
Najnowsze