Pułapka, odcinek 3: Komisarz Czarny dopadnie Ewę i Olgę? - ZDJĘCIA

2018-09-16 21:15 Ag
Pułapka odc. 3. komisarz Czarny (Leszek Lichota)
Autor: TVN Pułapka odc. 3. komisarz Czarny (Leszek Lichota)

Kto zabił Dagmarę (Malwina Dubowska) w serialu "Pułapka"? To Ewa (Marianna Kowalewska) jest podejrzewana o zabójstwo "koleżanki" z domu dziecka, ale w śmierć nastolatki zamieszane są inne osoby. Śladem uciekającej Ewy podąża policjant, komisarz Czarny (Leszek Lichota). Czy w 3 odcinku "Pułapki" uda mu się dopaść Ewę i pomagającą jej pisarkę, Olgę Sawicką (Agata Kulesza)? Kluczem do rozwiązania zagadki tajemniczego zabójstwa Dagmary mogą być rysunki Ewy przedstawiające mężczyznę, który nachodził dziewczyny, a które dostały się w ręce samego wiceszefa komendy głównej policji, Pawła Komana (Krzysztof Pieczyński). Co Czarnym ma wspólnego z zabójstwem Dagmary? Co wydarzy się w 3 odcinku "Pułapki"?

"Pułapka" odcinek 3 - niedziela, 23.09.2018, o godz. 21.30 w TVN

Ewa Maj z "Pułapki", sierota z domu dziecka Borowinie, jest główną podejrzaną o zabicie Dagmary. Konflikt między dziewczynami trwał od dawna. Dagmara razem z Karolą (Olivia Bosowska) znęcała się nad Ewę. Gdy bewzględna, wyjątkowo okrutna Dagmara została znaleziona martwa na chodniku przed domem dziecka, a okno w jej pokoju na piętrze było otwarte wszyscy zaczęli oskarżać o zabójstwo Ewę. Tylko Olga Sawicka uwierzyła w niewinność wrażliwej, samotnej dziewczyny, która nie zna swoich rodziców ani przeszłości.

W 3 odcinku "Pułapki" Ewie i Oldze uda się uciec z pułapki zastawionej przez Czarnego. Policjant, który od jakiegoś czasu kręcił się w okolicach domu dziecka i śledził Ewę za wszelką cenę spróbuje odnaleźć dziewczynę, często przekraczając przy tym swoje uprawnienia. To właśnie on był tym podejrzanym facetem, któremu Kamil (Mateusz Więcławek), przyjaciel Ewy, zbił lusterko w samochodzie.

Dziewczyna z domu dziecka i pisarka będą miały po swojej stronie Justynę (Joannę Kulig), policjantkę i przyjaciółkę Olgi. Ewę udaje się ukryć przed komisarzem, który robi wszystko, by odnaleźć Maj.

Olga, szukając wskazówek, które mogłyby rozwiązać zagadkę podejrzanego zaginięcia Zuzy, brutalnych napadów, a teraz także zabójstwa Dagmary w w domu dziecka, spotka się z tajemniczym i niebezpiecznym przeciwnikiem. Czy znowu wpadnie w pułapkę? W 3 odcinku "Pułapki" nie dowiemy się jeszcze jaki udział w sprawie śmierci nastolatki ma wiceszef policji, nadinspektor Paweł Koman oraz major (Jacek Lenartowicz)...

Pułapka odc. 4. Ewa (Marianna Kowalewska), Olga (Agata Kulesza)
Autor: TVN Pułapka odc. 4. Ewa (Marianna Kowalewska), Olga (Agata Kulesza)
Pułapka odc. 4. Olga (Agata Kulesza), ksiądz (Kamil Przystał)
Autor: TVN Pułapka odc. 4. Olga (Agata Kulesza), ksiądz (Kamil Przystał)
Pułapka odc. 3. Krystyna, dyrektorka domu dziecka (Maria Maj)
Autor: TVN Pułapka odc. 3. Krystyna, dyrektorka domu dziecka (Maria Maj)
Pułapka odc. 3. komisarz Czarny (Leszek Lichota)
Autor: TVN Pułapka odc. 3. komisarz Czarny (Leszek Lichota)
Pułapka odc. 3. komisarz Czarny (Leszek Lichota), Adam (Marcin Czernik)
Autor: TVN Pułapka odc. 3. komisarz Czarny (Leszek Lichota), Adam (Marcin Czernik)
Pułapka odc. 3. Adam (Marcin Czernik)
Autor: TVN Pułapka odc. 3. Adam (Marcin Czernik)
Najnowsze