Pułapka. Nowy serial TVN hitem? Są wyniki oglądalności 1 odcinka

2018-09-11 10:00 sz
Pułapka, odc. 1, Olga Sawicka (Agata Kulesza)
Autor: Piotr Litwic/ TVN Pułapka, odc. 1, Olga Sawicka (Agata Kulesza)

Nowy serial stacji TVN "Pułapka" wystartował niedawno i są już dostępne wyniki oglądalności. Produkcja z Joanną Kulig i Agatą Kulszą odniosła sukces? "Pułapka" zdecydowanie nie jest typowym serialem. Wszystko wskazuje na to, że widzowie pokochali nowy serial. Poznaj szczegóły.

Serial "Pułapka" nowym hitem stacji TVN?

Nowy serial TVN "Pułapka" nietypowo dla polskich seriali składa się z sześciu odcinków. Po premierze pierwszego portal Wirtualne Media opublikował raport z wyników oglądalności. Okazuje się, że produkcja na spore szanse na stanie się hitem tej jesieni. Przed telewizorami 9 września zebrało się 2,56 mln widzów!

Z pewnością jest to po części zasługa gwiazdorskiej obsady: Agaty Kuleszy, Joanny Kulig, Kingi Preis, Marcina Czarnika, Mateusza Więcławka czy też Leszka Lichoty.

Pierwszy odcinek serialu "Pułapka" przypadł do gustu znaczącej części widzów, chociaż pojawiły się też nieprzychylne komentarze. Zdecydowanie to Agata Kulesza zdobyła najwięcej komplementów.

Genialny i obsada 🌼🍀

Agata Kulesza najlepszą aktorką jest!!! Świetnie zapowiadający się serial.


W końcu gra tam Kulesza;) i jak tu nie oglądać;)) najlepsza aktorka! ;))

Super serial trzyma w napięciu od pierwszych chwil 😍😍

Zapowiada sie najlepszy kryminał 😊

Obejrzę cały serial. Wspaniała jesteś Agato Kulesza 😍😍😍

Bo Pani Agata jest najlepsza 

Agata Kulesza świetna, pełny profesjonalizm, serial zapowiada się bardzo ciekawie. Już chyba czwarty raz powtarzam 😀, że świetny i rewelacyjny

Sama nie wiem czy to było mocne wejście... czekam na kolejne odcinki może mnie porwie

otarcie o Belfra - trudno po pierwszym odcinku znaleźć więcej 👊 w skali 5 daje Duže 2 I Tyle

0bsada super!! 😃Trochę jestem rozczarowana... Fabula podobna jak w "Belfer" tylko szkołe zaminili na dom dziecka. Na razie bede oglądać... czekajac na moment zaskoczenia 😁😄 - komentowali widzowie po premierze pierwszego odcinka serialu "Pułapka".

Najnowsze