Pułapka, odcinek 2: Czy to Ewa zabiła Dagmarę? Olga pomoże Ewie uciec przed komisarzem Czarnym - ZWIASTUN

2018-09-16 20:12 Ag
Pułapka odc. 2. Ewa (Marianna Kowalewska)
Autor: TVN Pułapka odc. 2. Ewa (Marianna Kowalewska)

Akcja serialu "Pułapka" coraz bardziej się rozkręca! Ewa Maj (Marianna Kowalewska) została oskarżona o zabójstwo Dagmary (Malwina Dubowska), innej dziewczyny z domu dziecka w Borowinie, która od dawna się nad nią znęcała. W 2 odcinku "Pułapki" jej tropem podąży policjant Czarny (Leszek Lichota). Swoją pomoc zaoferuje Ewie także pisarka Olga Sawicka (Agata Kulesza). Zobaczcie zwiastun 2 odcinka "Pułapki".

"Pułapka" odcinek 2 - niedziela, 16.09.2018, o godz. 21.30 w TVN

Kim jest Ewa Maj z "Pułapki"? Sierota z domu dziecka w Borowinie została porzucona jak miała 4 lata. Nikt nie wie kim są jej rodzice, jej przeszłość pozostaje jedną wielką tajemnicą. Wrażliwa, zamknięta w sobie staje się obiektem brutalnego ataku ze strony "koleżanek" - Dagmary i Karoli (Olivia Bosowska).

Bita, poniżana, prześladowana przez agresywne dziewczyny jest zdana tylko na siebie i na jedynego przyjaciela Kamila (Mateusz Więcławek). To właśnie ona jest podejrzewana o zabójstwo Dagmary, do którego doszło w 1 odcinku "Pułapki". Ciało dziewczyny jej koledzy znaleźli rano przed domem dziecka. Wieczorem Ewa odwiedziła Dagmarę, by odebrać swoją własność - bluzę, którą jej ukradła.

Czy to naprawdę Ewa zabiła Dagmarę? Miała motyw, bo bezwzględna blondynka zabiła jej szczurka i nagrała filmik jak z pomocą Karoli wrzuca go na pożarcie psom.

W 2 odcinku "Pułapki" Ewa ucieknie z domu dziecka. I kolejny raz w jej życiu niespodziewanie pojawi się Olga, która liczy na to, że historia Ewy będzie jej inspirację do napisania kolejnej powieści kryminalnej. Ewa wykorzysta jej obecność, ale będzie bała się zaufać kobiecie. Wciąż bez odpowiedzi pozostanie pytanie kim jest mężczyzna, którego Ewa rysuje na swoich obrazkach, który ponoć odwiedzał Dagmarę.

Zaplanuje przedostać się za granicę z Kamilem. Czy uda się im uciec? Tymczasem w 2 odcinku "Pułapki" Olga wróci do bidula. Wciąż bardzo intrygować ją będzie sprawa tajemniczych wypadków, które zdarzają się w tym miejscu. Nie chodzi tylko o zabójstwo Dagmary, ale także o zaginięcie innej dziewczyny - Zuzy Bielskiej (Aleksandra Włodarczyk).

W 2 odcinku "Pułapki" Olga zadzwoni do Ewy, by powiedzieć jej, że policja wystawiła już list gończy. - Jedyną twoją szansą na ucieczkę jestem ja...

Pułapka odc. 2. Olga (Agata Kulesza), dyrektorka domu dziecka (Maria Maj)
Autor: TVN Pułapka odc. 2. Olga (Agata Kulesza), dyrektorka domu dziecka (Maria Maj)
Pułapka odc. 2. Ewa (Marianna Kowalewska)
Autor: TVN Pułapka odc. 2. Ewa (Marianna Kowalewska)
Pułapka odc. 2. Olga (Agata Kulesza)
Autor: TVN Pułapka odc. 2. Olga (Agata Kulesza)
Pułapka odc. 2. Olga (Agata Kulesza), Justyna (Joanna Kulig), Czarny (Leszek Lichota)
Autor: TVN Pułapka odc. 2. Olga (Agata Kulesza), Justyna (Joanna Kulig), Czarny (Leszek Lichota)
Pułapka odc. 2. Olga (Agata Kulesza), Justyna (Joanna Kulig)
Autor: TVN Pułapka odc. 2. Olga (Agata Kulesza), Justyna (Joanna Kulig)
Najnowsze