Wpadki w serialu Pułapka w 1 odcinku. Internauci wyśmiewają scenę z Agatą Kuleszą

2018-09-11 10:13 Ag
Pułapka odc. 1. Ewa (Marianna Kowalewska), Olga (Agata Kulesza)
Autor: Piotr Litwic/ TVN Pułapka odc. 1. Ewa (Marianna Kowalewska), Olga (Agata Kulesza)

"Pułapka" ma szansę stać się wielkim hitem jesiennej ramówki TVN. Premierowy 1 odcinek "Pułapki" oglądało średnio 2,5 mln widzów. Serial, w którym Agata Kulesza ma świetną obsadę, dobre dialogi, a fabuła skonstruowana jest na mrocznej intrydze i tajemniczych zbrodniach w domu dziecka. Nie obyło się jednak bez wpadek. Internauci zauważyli kilka błędów w 1 odcinku "Pułapki". Wyśmiewają scenę, w której bohaterka grana przez Agatę Kuleszę, wchodzi do łazienki i zostaje w niej zamknięta. Problem w tym, że... od zewnątrz. Jakie jeszcze wpadki są w 1 odcinku "Pułapki"?

"Pułapka" odcinek 1 premiera w telewizji - niedziela, 9.09.2018, o godz. 21.30 w TVN

Wyniki oglądalności "Pułapki" mówią same za siebie. Po emisji pierwszego odcinka "Pułapki" widać wyraźnie, że widzowie uwielbiają seriale, które trzymają w napięciu i opowiadają nieco mroczną historię. Taka jest właśnie "Pułapka", w której główną rolę gra Agata Kulesza.

Mimo, że twórcy nowego serialu TVN zadbali o to, by już 1 odcinek "Pułapki" dostarczył oglądającym sporo emocji, a sprawa przerażających zbrodni w domu dziecka wciągnęła wszystkich, to nie obyło się bez kilku potknięć. W scenariuszu i scenach, które zobaczyliśmy w 1 odcinku "Pułapki" aż rażą absurdalne błędy i niedopatrzenia.

W 1 odcinku "Pułapki" główna bohaterka - pisarka Olga (Agata Kulesza) dociera z Ewą (Marianna Kowalewska) do hotelu. Dziewczyna z domu dziecka, której przeszłość bardzo interesuje Olgę, chce uciec, ale Sawicka zamyka drzwi na klucz i wchodzi do łazienki. Sytuacje wykorzystuje Ewa, która zamyka pisarkę w łazience. I tu wpadka - zamek do drzwi znajduje się od zewnątrz. Ewa ucieka z jej gotówką i telefonem przez okno.

Wpadka z zamkiem w łazience stała się hitem internatu - zwłaszcza na Twitterze. Zrobiło się o niej na tyle głośno, że nawet stacja TVN szybko wyjaśniła sprawę. "W tanich hotelach, które miały dzielone łazienki zamek był również od zewnątrz, by nikt nie wszedł nam do pokoju" - taki był komentarz.

O ile na wpadkę z łazienką w 1 odcinku "Pułapki" można jeszcze przymknąć oko, to trudno wyjaśnić scenę, w której Olga rozmawia z policjantem (Leszek Lichota) przed komendą. Funkcjonariusz nie może odjechać, bo Sawicka zastawiła mu samochód? Po krótkiej, ostrej wymianie zdań rusza, choć pisarka nawet nie zdążyła wejść do swojego pojazdu i odjechać.

Na tym jednak nie koniec. W 1 odcinku "Pułapki" jest jeszcze jedna wtopa, której internauci nie przepuścili i w sieci głośno ją komentują. Po ucieczce z hotelu, Ewa wsiada do ciężarówki o nadwoziu skrzyniowym. Kiedy podjeżdża po nią Olga,dziewczyna jest wciągana już do samochodu o pokryciu z plandeki.

Poza tym wychowankowie z domu dziecka w 1 odcinku "Pułapki"  bawią się iPhone'ami. Kto je im kupił skoro w placówce bieda aż piszczy, a dyrektorki nie stać nawet na opłacenie spotkania z pisarką? To może jednak wyjaśni się w kolejnych odcinkach "Pułapki".

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze