Pułapka 2 sezon. Olga uwikłana w zbrodnie brutalnego mordercy! Jan Frycz i Maciej Musiał w obsadzie

2019-05-20 11:27 Ag
Pułapka odc. 5. Olga (Agata Kulesza)
Autor: TVN Pułapka odc. 5. Olga (Agata Kulesza)

"Pułapka" wróci na antenę TVN z nowym 2 sezonem już od września 2019. W kolejnej serii "Pułapki" do obsady dołączą m.in. Jan Frycz, Maciej Musiał i Eryk Lubos. Akcja premierowych siedmiu odcinków "Pułapki" 2 znów skupi się na postaci pisarki Olgi Sawickiej (Agata Kulesza), która tym razem będzie uwikłana w brutalne zabójstwa! Dlaczego? Bo oskarżony o okrutne zbrodnie morderca będzie zabijał tak jak bohater debiutanckiej powieści Olgi - „Bestia”. Co się wydarzy w 2 sezonie "Pułapki"?

"Pułapka" 2 sezon nowe odcinki od września 2019 w TVN

Powstanie 2 sezon "Pułapki", a zdjęcia do kolejnych siedmiu odcinków ruszyły już w czwartek, 16.05.2019. Aktorzy i pozostali członkowie ekipy będą pracowali na planie aż do końca lipca. Wszystko po to, by kontynuacja "Pułapki" trafiła na antenę TVN zaraz po wakacjach.

Pierwszy sezon serial z Agatą Kuleszą i Leszkiem Lichotą w rolach głównych był ogromnym sukcesem. Obejrzało go blisko 2 mln widzów. Czy 2 seria "Pułapki" powtórzy ten sukces? Są na to spore szanse, bo w obsadzie znów nie zabraknie aktorów znanych z poprzedniej części.

Do obsady "Pułapki" w 2 sezonie dołączą m.in.: Jan Frycz, Maciej Musiał, Eryk Lubos, Anna Romantowska, Jerzy Radziwiłowicz, Henryk Talar. Główne role zagrają Agata Kulesza, Leszek Lichota i Marianna Kowalewska.

O czym będzie 2 sezon "Pułapki"?

Nowe odcinki "Pułapki" będą się skupiały na kryminalnej intrydze związanej z przeszłością Olgi Sawickiej. Względnie poukładane życie pisarki runie jak domek z kart, kiedy do sądu trafi sprawa morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Oskarżony zabójca będzie stosował ten sam model działania jak bohater debiutanckiej powieści Sawickiej „Bestia”.

Popularna autorka w 2 sezonie "Pułapki" zostanie uwikłana w kolejne śledztwo. I postanowi wziąć sprawy w swoje ręce - gotowa na wszystko, rozpocznie własne dochodzenie. Podczas odkrywania poszczególnych elementów zagadki, Olga stanie twarzą w twarz ze swoją przeszłością. Znów sprowadzi zagrożenie nie tylko na siebie, ale i na Ewę.

Pamiętacie jak się skończył pierwszy sezon "Pułapki" i co się wydarzyło w ostatnim 6 odcinku?

Najnowsze