Pułapka 2 sezon, odcinek 6: Śmierć Olgi? Czarny wymieni ciało Sawickiej za swojego syna Stasia!

2019-10-01 22:29 jkk
Pułapka 2 sezon, odc. 5. Olga (Agata Kulesza), Czarny (Leszek Lichota)
Autor: X-NEWS Pułapka 2 sezon, odc. 5. Olga (Agata Kulesza), Czarny (Leszek Lichota)

Czy Olga (Agata Kulesza) z serialu "Pułapka" żyje? W 6 odcinku 2 sezonu "Pułapki" Czarny (Leszek Lichota) stanie przed strasznym wyborem: jego syn, Staś (Miłosz Kwiecień) wróci do niego w zamian ciało Olgi (Agata Kulesza)! Czy jednak uda mu się dokonać tej koszmarnej wymiany? Zapowiada się na to, że postawiony w sytuacji ostatecznej Czarny po raz kolejny wpadnie w pułapkę... Czy tym razem zdoła wywinąć się organom ścigania i uratuje swoje dziecko? Co będzie z Olgą? Przekonamy się już w 6 odcinku 2 sezonu serialu "Pułapka".

"Pułapka" 2 sezon, odcinek 6 - wtorek, 8.10.2019, o godz. 21.30 w TVN

W 6 odcinku 2 sezonu serialu "Pułapka" Czarny dostanie od bandytów straszne ultimatum: odzyska syna jak dostarczy ciało Olgi! Kiedy Czarny pojawi się na parking spotkać się z bandziorami i dokonać makabrycznej wymiany. Ale zamiast porywaczy... pojawi się komisarz Marczuk z policyjną obstawą!

Jak doszło do porwania Stasia (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Czarny orientuje się, że w 6 odcinku 2 sezonu serialu "Pułapka" wpadł - nomen omen - w pułapkę! Czy uda mu się wywinąć z obławy i uratować Stasia? Co dzieje się z Olgą?

Tymczasem Ewa (Marianna Kowalewska) i Kamil (Mateusz Więcławek) będą w 6 odcinku 2 sezonu serialu "Pułapka" więzieni w magazynach pod Warszawą. Gerard pokaże dziewczynie materiał telewizyjny – dziennikarze będą w nim mówić o śmierci Olgi!

Ewa pod wpływem tych informacji będzie w absolutnym szoku! Czy dziewczyna zdoła podnieść się z rozpaczy, uciec z magazynu i rozpocząć poszukiwania Olgi? Dramatyczną walkę Ewy o życie zobaczymy już w 6 odcinku 2 sezonu serialu "Pułapka".

Ten sam reportaż o śmierci Sawickiej obejrzy także mecenas Warski (Jerzy Radziwiłowicz). Natychmiast wypisze się ze szpitala na własne życzenie i pojedzie do domu Rakowca…Kogo tam zastanie?

Czytaj też: Czarny w serialu "Pułapka" jest prześladowany przez teścia!

Wiemy na pewno, że tylko Kamilowi uda się zmylić czujność Gerarda i uciec w 6 odcinku 2 sezonu serialu "Pułapka". Ponieważ załamana Ewa zostanie w rękach bandyty, Kamil decyduje się wrócić po swoją dziewczynę...

Zapowiada się na to, że w 6 odcinku 2 sezonu serialu "Pułapka" każdy z bohaterów wpadnie w zastawione przez bandytów i organy ścigania sidła. Czy znajdzie się ktoś, kto będzie im w stanie pomóc?

Najnowsze