Pułapka 2 sezon, odcinek 4: Czarny prześladowany przez swojego teścia Komana! - ZDJĘCIA

2019-09-17 22:29 sz
Pułapka 2 sezon, odc. 4. Czarny (Leszek Lichota)
Autor: X-NEWS Pułapka 2 sezon, odc. 4. Czarny (Leszek Lichota)

W 4 odcinku "Pułapki" Czarny (Leszek Lichota) skonfrontuje się ze swoim teściem, Komanem (Krzysztof Pieczyński). Ledwo przeżyje atak nożownika w więzieniu, gdy dostanie niepokojący telefon z dziwnymi instrukcjami. Kolejny świr w serialu "Pułapka" wyceluje w niego broń! Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w 4 odcinku i zobacz zdjęcia.

"Pułapka" 2 sezon, odcinek 4 - wtorek, 24.09.2019, o godz. 21.30 w TVN

Czarny w serialu "Pułapka" został pchnięty nożem i po wybudzeniu się w więziennym szpitalu 4 odcinku 2 sezonu nie będzie wiedział, co się właściwie stało. Chwilę później policjant dostanie niepokojący telefon, w którym głos wyda mu tajemnicze instrukcje.

Tego w serialu "Pułapka" nie możesz przegapić >>> Olga cudem przeżyje wypadek. Zabójca dopadnie Ewę? - ZDJĘCIA

Pułapka 2 sezon, odc. 4. Koman (Krzysztof Pieczyński)
Autor: X-NEWS Pułapka 2 sezon, odc. 4. Koman (Krzysztof Pieczyński)

Bohaterowi "Pułapki" w 4 odcinku uda się opuścić mury więzienia i postawi dalsze kroki. Czarny skieruje się do domu swojej byłej żony, gdzie czeka go nieprzyjemna niespodzianka. Spotka tam swojego teścia Komana. Mężczyzna będzie uzbrojony! Czy to on zwabi go do domu? Nic innego w tej sytuacji nie przychodzi do głowy. Niedługo później na miejscu zjawi się również komisarz Marczuk (Wiktoria Gorodeckaja). Po krótkie rozmowie bohater "Pułapki" nie uwierzy w ani jedno jej słowo...

Najnowsze